Relaxujte u slovenského "Mrtvého moře" v Podhájské. Ubytování dle Vašeho výběru v komfortních penzionech jen 300 metrů od léčivého termálního koupaliště. Snídaně, celodenní vstup do Římských lázní a další výhody.

Ubytování podle Vašeho gusta hned u termálního koupaliště

Penziony Quatro II. a III. najdete ve vzdálenosti jen 300 metrů od termálního aquaparku v Podhájské. Každý z pokojů má TV, ledničku a balkón nebo terasu. Nový penzion Quatro IV. leží od aquaparku asi 350 metrů v tichém prostředí pod lesem a vedle vybavení penzionů II. a III. má na pokoji také rychlovarnou konvici.

Penzion Quatro I. se nachází sice nejdál (asi 1200 metrů), zato v jeho okolí můžete využít široké možnosti sportovních aktivit, dětské hřiště, bar a venkovní posezení. 

Relaxace v léčivých lázních Podhájská


Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájské totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště s novými tobogány
  • Stylové římské koupele s termální vodou o teplotě od 33 do 38° C a slevou na vstup
  • Wellness centrum Aquamarín s množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness)

Areál lázní Podhájská se rozprostírá na 12 ha. Zdejší voda je světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý organismus a srovnatelná s vodou z Mrtvého moře. Unikátní  složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům. Vstupné do lázní je pro dospělého na celý den 6 €. Ceník najdete zde.

V okolí je také dostatek možností procházek či cyklo výletů. Atmosféra Podhájské Vás nadchne klidným prostředím obklopeným krásnou přírodou a nespočet možností relaxace a aktivit. Na výlet se vydejte do Štiavnických vrchů, ke zřícenině kláštera Mariánska Čeľaď, či do hvězdárny.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Andrea B.)

Penzion Quatro I. - ubytovanie v pohode, akurát vrzgala posteľ. Okolie penzionu je plné zelene, je tu ticho aj preto že penzion je daleko od hlavnej cesty.

Skvělé (Monika I.)

Penzión Quatro bol taký ako to bolo uvádzané v popise. Raňajky boli postačujúce - každý si vedel vybrať na čo práve mal chuť / pomazánky boli veľmi dobré a to viac druhov, salámy, šunky a atď , zelenina, káva, čaj, džús / ak niečo sa minulo personál hneď doplnil. Ubytovanie bolo tiež v poriadku, na izbe bol aj ohrievač / v zimnej sezóne to je dobré -ak niekto potrebuje mať viac tepla -čo sme aj využili /. Jediné také menšie mínus bolo, že v sprche netiekla hneď taká teplá voda -bolo treba trošku počkať. Personál bol v pohode. Inak pobyt hodnotím pozitívne.

Vynikající (Miroslav M.)

Vše, jak bylo nabízeno. Krásné ubytování, perfektní obsluha a vynikající snídaně. Určitě se sem brzy vrátíme.

Vynikající (Eliška K.)

vše bylo úplně v pořádku, místo krásné, ubytování odpovídalo popisu v nabídce. Maximální spokojenost

Vynikající (Mária ?.)

Boli sme veľmi spokojní, pobyt zodpovedal prezentovaným službám, ubytovanie a strava výborné, personál veľmi príjemný. Vzhľadom k tomu, že nám vyšlo aj počasie bolo to výborné. Určite pobyt zopakujeme. Ďakujem.

Vynikající (Barbora K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, líbila se nám přímo na pokoji i terasa a termály byli 5 minut od penzionu.

Vynikající (Iveta M.)

Pobyt odpovídal popisu v prezentaci. Pokoje čisté, ideální poloha penzionu Quatro IV. Bohaté snídaně s velkým výběrem.

Skvělé (Zdeněk N.)

Dobrý den, s pobztem jsme byli spokojeni , jen informace o odvozu do Římských lázní jsme nedostali žádné, když jsme žádali paní která ná ubytovala pokoj v přízemí ,protože moje paní je po operaci kyčle ,absolutní nezájem nám vyhovět .Tak jsme se s těmito problémy museli vyrovnat ,ještě ,že tam s námi byla sestra mé paní. Počasí nám vyšlo ,tak to pokazili jen neochotní lidé.

Vynikající (Michael A.)

Vše, co bylo nabízeno, bylo splněno na 1. Služby perfektní. Doporučuji všem zájemcům o termální koupaliště s léčivou vodou.

Skvělé (miroslava ?.)

S ubytovaní sme boli spokojní, izba bola pekná, čistá, personál príjemní, len to bolo ďaleko od kúpaliska a do kopca, bývali sme penzióne Quatro IV,