Relaxujte u slovenského "Mrtvého moře" v Podhájské. Ubytování dle Vašeho výběru v komfortních penzionech jen 300 metrů od léčivého termálního koupaliště. Snídaně, celodenní vstup do Římských lázní a další výhody.

O ubytování

Sluncem zalité Penziony Quatro v Podhájské tvoří několik budov – Quatro II. a Quatro III., které leží jen 300 m od termálního koupaliště, a budova Quatro IV. vzdálená sotva 250 m. Jen o 200 m dál si užijete odpočinek ve Wellness centru Aquamarin a v Římských lázních Energy se sedacím bazénem, vířivkou, Kleopatřinou koupelí, saunami, masážemi a dalšími procedurami.

Procházkou se pak dostanete do přírodní rezervace Žitavský luh (8,2 km), kde v současnosti žije více než 100 druhů ptáků. K jejich pozorování slouží dřevěná rozhledna a projít si můžete i 3,5 km dlouhý naučný chodník. Pokud se zajímáte o historii, vydejte se ke zřícenině kláštera Mariánská Čeľaď (4,5 km), v jehož chodbách žili mnichové Řádu svatého Pavla Prvního Poustevníka téměř tři sta let. Za návštěvu stojí také Dom ľudového bývania Veľké Lovce (6,4 km), kde se můžete podívat, jak se v této oblasti žilo před více než 100 lety.

Výlet na kole si udělejte třeba do Arboreta Mlyňany (30,7 km), které bylo založeno v roce 1892 a na ploše cca 60 ha tu roste přibližně 2 300 druhů domácích i cizokrajných dřevin. Kromě krásných stromů uvidíte i romantický zámeček z 19. století. V dojezdové vzdálenosti na vás čeká také Solná jeskyně ve Starém Tekově (24,6 km), jejíž návštěva je vhodná zejména pro osoby s dýchacími, kožními a jinými zdravotními potížemi.

Na čem si pochutnáte?

Penzion nemá vlastní restauraci, servírují se zde ale bohaté snídaně. Během oběda či večeře můžete otestovat některou z mnoha restaurací a dalších podniků v okolí.

Něco navíc

Pobyt v Penzionu Quatro II. a Quatro III. vám zpříjemní i altán s grilem.

Penzión Quatro

Penzión Quatro

Podhájska 894 , Podhájska
Slovenská republika

Provozuje společnost:
Quatro Podhájská II. s.r.o. IČ: 47156864


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 13:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po dohodě s penzionem
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Dětské hřiště
Konferenční místnost
Minibar
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
0,5 km
Zastávka
0,9 km
Aquapark
0,5 km