Relaxujte u slovenského "Mrtvého moře" v Podhájské. Ubytování dle Vašeho výběru v komfortních penzionech jen 300 metrů od léčivého termálního koupaliště. Snídaně, celodenní vstup do Římských lázní a další výhody.

Ubytování podle Vašeho gusta hned u termálního koupaliště

Penziony Quatro II. a III. najdete ve vzdálenosti jen 300 metrů od termálního aquaparku v Podhájské. Každý z pokojů má TV, ledničku a balkón nebo terasu. Nový penzion Quatro IV. leží od aquaparku asi 350 metrů v tichém prostředí pod lesem a vedle vybavení penzionů II. a III. má na pokoji také rychlovarnou konvici.

Penzion Quatro I. se nachází sice nejdál (asi 1200 metrů), zato v jeho okolí můžete využít široké možnosti sportovních aktivit, dětské hřiště, bar a venkovní posezení. 

Relaxace v léčivých lázních Podhájská


Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájské totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště s novými tobogány
  • Stylové římské koupele s termální vodou o teplotě od 33 do 38° C a slevou na vstup
  • Wellness centrum Aquamarín s množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness)

Areál lázní Podhájská se rozprostírá na 12 ha. Zdejší voda je světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý organismus a srovnatelná s vodou z Mrtvého moře. Unikátní  složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům. Vstupné do lázní je pro dospělého na celý den 6 €. Ceník najdete zde.

V okolí je také dostatek možností procházek či cyklo výletů. Atmosféra Podhájské Vás nadchne klidným prostředím obklopeným krásnou přírodou a nespočet možností relaxace a aktivit. Na výlet se vydejte do Štiavnických vrchů, ke zřícenině kláštera Mariánska Čeľaď, či do hvězdárny.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Drahoslava P.)

Velmi spokojeni. Ubytování bylo velmi pěkné a čisté. Personál byl milý a vstřícný. Měli jsme snídaně formou bufetu, který byl bohatý.

Vynikající (Marian ?.)

Všechno ok, milá paní, výdatne raňajky, wellness, termál, voda super, výborný pobyt. Ďakujem.

Vynikající (Jan K.)

Pokoje velké, čisté. Snídaně uspokojí každého. Služby v Podhajská super, ceny příznivé. Příjemně prožité víkend. Vřele doporučuji.

Vynikající (Ivana K.)

Byli jsme velmi spokojeni. Vše bylo na úrovni, ubytování, snídaně i personál. Moc děkujeme, určitě se rádi vrátíme.

Vynikající (Ludek .)

Pobyt ani tentokrát nezklamal, měli jsme jen se snídaní, byli velmi bohaté s pestrým výběrem, jak teplé, tak studené i sladké. Ubytování bez jakýchkoliv výhrad, čisto, teplo, spokojenost i s personálem. Do Římských lázní jsme se těšili, voda je na hojení ekzémů skutečně léčivá. Na pobytu jsme nenašli chybu, vřele všem doporučuji.

Skvělé (Tatiana B.)

Personál ústretový, raňajky výborné, izby čistá, akorát len chcem vytknúť, že po selú dobu nedal sa použiť internet, slabý signál, málo programov v telke a zlý obraz.

Vynikající (Ivana S.)

Tento pobyt patřil k nejlepším. Pěkné ubytování, bohatá snídaně a maximální vstřícnost personálu.

Vynikající (Olga D.)

S pobytem jsem byla moc spokojená, absolutně splnil očekávání. Pokoj i koupelna úplně dostačující a vše uklizené a čisté. Penzion Quatro II opravdu doporučuji.

Skvělé (Petr S.)

Všechno bylo OK, personál příjemný, strava rozmanitá a dobrá, snad jen velmi málo místa v jídelně.

Vynikající (Oldřich P.)

S ubytováním jsme byli spokojeni, útulný pokoj vybavený televizí (mohl by být větší výběr programů), lednice s nápoji výborné, snídaně - výběr dostatečný.