• Domácí mazlíček po dohodě s penzionem

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Komfortní ubytování hned u termálního koupaliště

Penzion Quatro I. dělí od koupaliště 500 m. Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny minibarem, WiFi připojením a televizí i s českými stanicemi. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení. Pokud se vám ale například v letním vedru nebude chtít vůbec hýbat, nezoufejte - přímo u Penzionu Quatro se rozprostírá venkovní bazén s terasou a lehátky a najdete zde i altán s grilem.

Penziony Quatro II. a III. leží ve vzdálenosti 300 metrů od termálního koupaliště v Podhájské. Ani zde vám v pohodlných pokojích nebude chybět minibar, WiFi připojení nebo televize a samostatná koupelna.

Nový penzion Quatro IV. vzdálený jen 250 metrů od termálního koupaliště se nachází v tichém prostředí pod lesem u vinic. V pokoji budete mít navíc rychlovarnou konvici a balkon ve formě terasy.

V penzionech Quatro vás každé ráno pohostí vydatnou snídaní servírovanou formou bufetu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena R.)

Vše bylo na 100 % - výborné!

Skvělé (Květuše T.)

Ubytování slušné, dodali i přímotop. Snídaně v pohodě, milý personál. Jenom se mě nelíbilo, že v den příjezdu na vás nikdo nečeká a musí se telefonovat a čekat až dotyčný přijede. Adresa ubytování je špatná. Ul. uvedena na voucheru jako Podhájská a zatím je to Železniční i číslo bylo jiné. Nebylo komu to říct.

Vynikající (Romana Laštůvková L.)

Pro třídenní pobyt s každodenním koupáním je ubytování zcela dostačující, veškeré vybavení je funkční. Bufetová snídaně je nevídaný nadstandard a normálně se stravující člověk může ochutnat max. desetinu připravených dobrot!!