Popis ubytování

CO JE GLAMPING A TRIPEEK
Glamping je moderní a populární trend, který v sobě propojuje klasické kempování s luxusem. Toto netradiční spojení vychází ze dvou anglických slov, glamour a camping, což by tedy v překladu znamenalo půvabné nebo okouzlující kempování. Můžete relaxovat a čerpat energii v přírodě a zároveň si vychutnat komfortní ubytování.

A právě k tomuto účelu byl vytvořen TRIPEEK - chatka z přírodních materiálů, kterou je možné umístit téměř kamkoliv. TRIPEEK se může na první pohled jevit malý, ale pozor, klame tělem. Díky svému vnitřnímu uspořádání nabízí naprosto plnohodnotné a komfortní ubytování s ložnicí, WC, kuchyňku nebo posezením s romantickým výhledem.

VYBAVENÍ TRIPEEKU
V samotném TRIPEEKu se nachází ložnice s manželskou postelí 200 x 160 cm, křesílka a stolek pro romantické posezení u obrovského vyhlídkového okna. K dispozici je Vám vybavený kuchyňský kout s ledničkou, rychlovarnou konvicí a plotýnkovým vařičem. Koupelna v TRIPEEKu je vybavena kvalitní separační toaletou a v rámci glampu je Vám k dispozici také druhá plnohodnotná koupelna. A aby Vám v našem TRIPEEKu bylo opravdu příjemně, je objekt plně klimatizovaný.

VYBAVENÍ GLAMPU
V rámci glampu máte zajištěno parkování na našem soukromém oploceném pozemku (cca 70 m) a za příznivého počasí je možné parkovat přímo u TRIPEEKu. K dispozici je Vám příjemné venkovní posezení s grilem a jak již bylo zmíněno, také druhá koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.

Popis okolí

Destinace v okolí: poutní místo Svatý Hostýn, rozhledna Kelčský Javorník, rozhledna Maruška, Zoo Lešná, hrad Lukov, hrad Helfštýn, zámek a zámecké zahrady Kroměříž (UNESCO), skiareál - Troják, Tesák, Rusava, turistika a cykloturistika.

Možnosti koupání: přehrada Rusava, koupaliště Bystřice pod Hostýnem, koupaliště Rusava, koupaliště Osíčko, vodní nádrž Fryšták, bazén Holešov - Sport centrum, vodní nádrž Všemina, koupaliště Mikulůvka, koupaliště Kostelec Lázně, Hvozdná - Rybník Argalaška, lom Opatovice, koupaliště Domaželice, Zlín - Zboženské rybníky, koupaliště Zlín - Panorama, koupaliště Jasenná.

Blízká lyžařská střediska: Troják, Ski areál Tesák, Rusava.

Doplňující informace

CENÍK GLAMPINGU A INFORMACE K UBYTOVÁNÍ
Kapacita TRIPEEKu
2 dospělé osoby

Ceník pobytů
1 noc ............... 2.500,- Kč / pobyt
2 noci ............... 4.500,- Kč / pobyt
3 noci ............... 6.500,- Kč / pobyt
4 noci ............... 8.000,- Kč / pobyt

Cena glampingu na více nocí bude řešena individuálně.

Check in / check out
od 15:00 / do 11:00

Doplňkové služby
Gril s dřevěným uhlím a dřevem za příplatek 200 Kč.

Storno podmínky
Poukaz na pobyt s platností 1 rok či 50% cashback.
Týden předem 100% storno.

Další informace
Díky kvalitnímu provedení TRIPEEKu je ubytování v glampu dostupné celoročně. Energie jsou součástí ceny pobytu a nic se za ně nedoplácí. Uvnitř TRIPEEKu je zakázáno kouřit a nejsou povoleni domácí mazlíčci. Po příjezdu každý host obdrží welcome balíček a v kuchyňském koutu jsou vždy připraveny základní potraviny jako domácí vejce, cereálie, mléko, čaj, káva a další.

TRIPEEK Morava

TRIPEEK Morava

Dědina 303,
Chvalčov, Česká republika

Check in
od 15:00
Check out
do 11.00
Mazlíček
Ne
WiFi
Ne
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Sprchový kout
Vířivka
Rychlovarná konvice
Chladnička
Klimatizace
Povlečení zajištěno

Vnější vybavení

Venkovní terasa
Zahradní nábytek
Ohniště
Gril

Okolí objektu

Oploceno
Udržovaná zahrada (okrasná)
Travnatá plocha u objektu
Blízký les (do 100m)

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Cykloturistické trasy
Sjezdovky
Běžkařské trasy
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry
Ubytování v přírodě

Možnosti stravování

Bez stravy

Možnosti platby

Převodem na účet