Popis ubytování

Apartmán s balkónem - Jedná se o apartmán ve zvýšeném 1. patře o velikosti 60 m². Apartmán má multifunkční místnost, tj. obývací pokoj se sedací soupravou, TV a vybavenou kuchyní s jídelním stolem (mikrovlnka, varná konvice, sklokeramická deska, lednička,….), koupelnu s pračkou a samostatné WC. Dále jsou v apartmánu 2 samostatné pokoje.

Apartmán disponuje velkým balkonem se zahradním posezením. WIFI po celém objektu zdarma. V ceně je zahrnuto povlečení a ručníky.

Pro všechny apartmány bude k dispozici v letní sezónu menší bazén o průměru 3,5m a travnatá plocha. Pro malé děti klouzačka s dětským traktorem. Pro apartmány z hlavního objektu je k dispozici ještě venkovní dřevěná pergola pro grilování u domu.

Popis okolí

V letní sezóně je k dispozici v obci venkovní veřejné koupaliště. V obci jsou cca 2 malé dětské hřiště, 2 hřiště s umělým povrchem pro fotbal, nohejbal a tenis, venkovní workout. hřiště. Větší dětské hřiště je dále v Bohuňovicích (2km od vesnice - napojeno na cyklostezku) a v Dolanech u školy (2 km od vesnice - také napojeno na cyklostezku). V Bohuňovicích je zároveň menší vnitřní aquapark s tobogánem. Ve vesnici je restaurace i pizzerie a velice oblíbený stánek na koupališti se svými tematickými víkendy na jejich občerstvení.
Při nepříznivém počasí je možnost dále v okolí navštívit hotel S-port ve Vésce (3 km od obce), kde je vnitřní koupaliště, vířivka, wellness centrum, bowling, multifunkční vnitřní sportovní hala - badmintonové hřiště, venkovní tenisové kurty, minigolf, …..
Přírodní koupaliště v okolí – pískovna Poděbrady Olomouc, přírodní koupaliště Amerika v Olomouci, pískovna Náklo, přírodní koupaliště Paseka, zatopený lom Výkleky.

Oblíbená místa k výletům po okolí jsou:
- Svatý Kopeček je nejznámější výletní i poutní místo v regionu s nejvýznamnější dominantou - barokní chrám Navštívení Pany Marie a Zoologická zahrada Olomouc.
-Resort Hrubá Voda – další velmi oblíbené místo pro výlet s dětmi. Je zde bobová a tubingová dráha, dětský park, bangee trampolíny, vyjížďky na koních, stezka v korunách stromů, ….
- historická Olomouc, hrad Šternberk, hrad Bouzov, zámek Náměšť na Hané, zámek Čechy pod Kosířem, Těšíkovská kyselka, Mladečské jeskyně, Arboretum Makču Pikču v obci Paseka, hrad Sovinec, zřícenina hradu Helfštýn, Pradědova zahradní galerie, Rešovské vodopády, Hranická propast, …
-Naprosto oblíbené místo pro děti je výlet do Štarnova (4km od obce) na vyhlášenou točenou zmrzlinu, kde je upravený prostor, kde jsou k dispozici velké balóny a válecí vaky na udržované trávě pro děti.

Obec je napojena na cyklostezky, které vedou směr Olomouc, Šternberk, Těšíkovská kyselka, Jívová, …. Mezi nejoboblíbenější trasy patří:
-Cyklostezka Olomouc – Šternberk
-Cyklotrasa: Bělkovice Lašťany - Svatý Kopeček
-Cyklotrasa: Bělkovice Lašťany – Štěpánov
-Cyklostezka: Hlušovice - Bohuňovice - Bělkovice Lašťany s napojením na Olomouc- Litovelské Pomoraví

V Olomouci je velká vnitřní herna Krokodýlek + herny v rámci obchodních center Olympia a Olomouc City, kde jsou zároveň pro větší děti JUMP arény.

V zimní sezónu patří mezi nejbližší lyžařské areály v okolí Ski areál Hrubá Voda , Ski areál Hlubočky , Ski areál Karlov , Ski areál Domašov nad Bystřicí, Ski areál Vernířovice – Brněnka.

Samozřejmě lze čerpat pobyt přes FKSP, na vyžádání vystavíme pro Vašeho zaměstnavatele fakturu.

V případě Vašeho zájmu prosíme do 24 hod. o závaznou rezervaci, aby mohlo dojít k blokaci Vašeho termínu.

Doplňující informace

Při příjezdu vybíráme za každý apartmán kauci ve výši 2500,- Kč, která bude v den odjezdu vrácena při předání apartmánu.

Parkování aut je možné v objektu, možnost úschovny kol v uzamčené budově.

Apartmán Za poštou 1

Apartmán Za poštou 1

Lašťany 572,
Bělkovice - Lašťany, Česká republika

Check in
od 16:00
Check out
do 11:00
Mazlíček
Ne
WiFi
Ano
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

TV
Rychlovarná konvice
Mikrovlnka
Chladnička
Pračka
Prostor na úschovu kol
Povlečení zajištěno
Ručníky zajištěné

Vnější vybavení

Venkovní terasa
Malý bazén vhodný pro děti
Krb venkovní
Houpačka nebo jiné dětské hry
Zahradní nábytek
Gril

Okolí objektu

Oploceno
Udržovaná zahrada (okrasná)
Travnatá plocha u objektu

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Cykloturistické trasy
Sjezdovky
Tenis
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry

Možnosti stravování

Bez stravy
Restaurace poblíž objektu

Možnosti platby

Hotovostí
Převodem na účet