• Check in od 16:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček do 5 kg povolen

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Vinařská perla s moderním penzionem

Rodinné Vinařství U Kapličky se nachází v Zaječí na jižní Moravě. Bylo založeno roku 2005 a zaměřuje se na výrobu kvalitních přívlastkových vín. Povědomé se vám může zdát díky filmu Bobule, který se natáčel právě zde.

Ubytování je možné ve třech rezidencích - Vinařství, Retro a Na Vyhlídce, kde každý pokoj disponuje terasou s výhledem na Lednicko-valtický areál či vinice. Pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem, minibarem, TV, WiFi a některé klimatizací. Samozřejmostí je i koupelna se sprchovým koutem a WC.

Nebudete pít na prázdný žaludek

Svým hostům poskytuje vinařství maximální komfort. V restauraci Retro gril si pochutnáte na kvalitní kuchyni, a navíc si prohlédnete historické motocykly. K dispozici je i Retro music Club s pravidelnými tanečními večery.

Víno nejlépe posoudíte sami během řízené degustace s odborným výkladem. Hrozny pro jeho přípravu rostou na vinicích v bezprostřední blízkosti penzionu.

Relaxujte mezi vinicemi

Odpočinete si ve wellness přímo v areálu vinařství. Čeká vás tu bazén s protiproudem a masážními tryskami, vířivka a několik typů saun. Můžete se objednat i na masáže, v nabídce je klasická, sportovní i medová a spousta dalších.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Miroslav O.)

Super wellness a strava.

Vynikající (Jana D.)

Byli jsme velice spokojeni, Vinařství U Kapličky jsem navštívili po několika letech, příjemně nás překvapily rozšířené prostory a wellness služby. Personál byl vstřícný, usměvavý, jídlo výborné.

Vynikající (Petra H.)

S pobytem jsme byli naprosto spokojeni. Krásný areál pro odpočinek. Výborná kuchyně, naprosto profesionální personál. Ubytování krásné, avšak lehce hlučná, kvuli restauraci a kuchyni nad kterými jsme spali. Veškeré výlety v blízkosti, Lednice, Valtice, Mikulov, Nové mlýny aj.