• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zdarma

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Olympia*** leží na Šumavě v obci Zadov, jen 300 metrů od lyžařského areálu Zadov - Churáňov. Je tedy ideálním místem pro milovníky lyžování, ale i pro ty, kteří si chtějí odpočinout. Dvoulůžkové pokoje (s možností přistýlky) mají vlastní sociální zařízení, televizor a krásný výhled.

Najdete tu i bar a hernu s kulečníkem, šipkami, stolním tenisem a stolním fotbálkem, kam se můžete uchýlit večer. Také vám rádi uschovají lyže a zapůjčí Nordic Walking hole. Pro děti je zde dětský koutek, venku dětské hřiště s houpačkou. Hotel má své vlastní wellness centrum, kde je vířivka i sauna, infrasaunu a bazének se studenou vodou.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Milena D.)

V hotelu bylo čisto, i když by si zasloužil rekonstrukci. Personál byl vstřícný a ochotný ,jídlo dobré a dostatečné množství. Líbil se nám tento čtyřdenní pobyt s polopenzí .Navíc je to strategické místo pro sjezdové a běžkové lyžování.

Skvělé (jana K.)

Strava výborná, personál velmi ochotný, pouze wellness průměrný, postředí hotelu nám vyhovovalo. Vadilo nám, že před hotelem nesvítí žádné pouliční lampy.

Skvělé (Alena D.)

Velmi se nám líbilo, příjemný personál, chutná strava, čisté ubytování.