• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Penzion Geppert leží v obci Ostružná asi 10 km od města Jeseník a představuje příjemné ubytování v oblasti Jeseníků. Toto pohoří s nejvyšší horou Praděd je idální pro pěší turistiku i cykloturistiku.

Penzion nabízí ubytování v jednom apartmánu a čtyřech pokojích o kapacitě od dvou až do šesti osob. Pokoje jsou útulně vybavené, najdete v nich vlastní socální zařízení, televizi a v některých také balkón. Hostům je k dispozici velká společenská místnost, která slouží zároveň jako jídelna.

Pochutnáte si tu na polopenzi, vyberete si z nabídky nápojů, piva a pochutin nebo se usadíte k televizi s DVD přehrávačem. V létě se u penzionu také griluje a nejbližší restaurace je vzdálená jen 100 metrů.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jitka T.)

Penzion na klidném místě, ubytování i strava v pořádku. Byly jen menší problémy s televizí.

Vynikající (Marie D.)

Byli jsme letos na 2. pobytech - na Jindřichohradecku v Najdeku a v penzionu Geprt V Ostružné. Na obou pobytech jsme byli velmi spokojeni jak s ubytováním, se stravou i s personálem. Zvlášť bych chtěl pochválit personál u p. Geprta za jeho ochotu, stravování a vynikající bydlení.

Vynikající (Jana P.)

Ano, byla jsem spokojená, příjemný přístup majitele výborná kuchyně odpolední kafíčko s domácím moučníkem a svačiny na výlet.