Penzion Dračí údolí

Penzion Dračí údolí

Bezděkovská 54, Trutnov - část obce Lhota
Česká republika

605755508

draci.udoli@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Dětské hřiště
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
20 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
3 km

O ubytování

Penzion Dračí údolí se nachází v malebné vesničce Lhota na předměstí Trutnova a nabízí doslova pohádkové ubytování pro všechny milovníky hor a cyklistiky.

Okolní krkonošská krajina je plná atraktivních výletních cílů. Příjemnou procházkou se dostanete například ke Kozím kamenům (2 km) s jeskyňkou, k 22 m vysoké rozhledně Žaltman (7 km) nebo ke Krausově vyhlídce (10 km), která leží přímo na hranicích s Polskem, a tak je z ní nádherný výhled na českou i polskou část Krkonoš. Ke zdolání lákají také nejvyšší české hory jako Sněžka (32 km), Černá hora (28 km) nebo Luční hora (40 km).

Oblast je doslova rájem pro cyklisty. Pouhých 400 m od penzionu leží Trutnov Trails – vyhlášený výchozí bod jednosměrných terénních stezek pro horská kola v okolí Trutnova v lokalitě Čížkových kamenů a Jestřebích hor. Celkem si zde můžete užít desítky kilometrů trailů různých obtížností vedoucích nádhernou krkonošskou přírodou.

Během horkých letních dnů se vypravte za osvěžením na trutnovské koupaliště Mebys (6 km) či k vodní nádrži Rozkoš (30 km). Krkonošské svahy jsou perfektním místem pro zimní sporty. Nejbližší sjezdovky najdete ve středisku Petříkovice (5 km). Mezi lyžaři se těší velké oblibě také ski areály v Mladých Bukách (14 km) nebo v Jánských Lázních (25 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v apartmánu, jehož kapacita je maximálně 6 osob. Apartmán má vlastní koupelnu i kuchyňku vybavenou sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou, nádobím a jídelním stolem. K jeho vybavení patří také posezení, televize a WiFi připojení.

Něco navíc

Během pobytu můžete využít možnost grilování na zahradě a zapůjčení společenských her. K dispozici je také zázemí pro stolní fotnálek, šipky, kroket, pétanque či líný tenis. Sportovci ocení možnost úschovy lyží a kol.