Oblíbený hotel v lázeňských Piešťanech

Nově zrekonstruovaný Medical Wellness Hotel Máj*** najdete v srdci Piešťan v klidném prostředí nedaleko řeky Váh a lázeňského ostrova. Komfortní hotel je ideální pro pobyt párů, seniorů, ale i rodin s dětmi. Celý hotel je bezbariérový a panuje zde rodinná atmosféra. O jeho oblíbenosti svědčí také fakt, že bývá na měsíce dopředu vyprodaný.

Dvoulůžkové pokoje jsou příjemně zařízené, nechybí pohodlná postel, satelitní televize, telefon, WiFi připojení, trezor a lednice. V létě přijde vhod také ventilátor a balkón s posezením. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou či vanou, WC a fénem. Na vyžádání je možné na pokoj umístit přísavná madla, stupínek k vaně a další vybavení pro hosty se sníženou pohyblivostí. Některé pokoje mají možnost přistýlky či umístění dětské postýlky.

Za příplatek se ubytujte v prostorném pokoji XXL (Junior Suite) s předsíní a gaučem, který poslouží jako přistýlka pro 2 děti nebo 1 dospělou osobu, anebo v moderním hotelovém apartmánu.

Chutná strava v hotelové restauraci

V hotelu nechybí restaurace, kde se podává chutná a bohatá strava. Snídaně jsou formou teplého a studeného bufetu a podávají se od 7:00 do 9:30 hodin, o víkendu pak ještě déle. Pochutnáte si třeba na vejcích na různé způsoby, uzeninách, sýrech, sladkém i slaném pečivu a nechybí ani čerstvé ovoce, cornflakes a jogurty. Rádi vám však připraví i palačinky, kaše a další dobroty.

V restauraci si můžete dopřát také oběd à la carte, anebo si připlatit za plnou penzi, u které si oběd vyberete z menu ze 6 jídel. Večeře se podávají od 17:45 do 20:00 hodin a vyberete si ze 6 jídel, nejčastěji je na výběr jeden pokrm s masem, poté bez masa, s drůbeží, s rybou, dietní pokrm a sladké jídlo. Domluvit se můžete také na dietním stravování dle potřeby.

Na kávu či něco dobrého zajděte do kavárny, kde se pravidelně pořádají taneční večery.

Wellness s bazénem a nabídka téměř 50 procedur

V hotelovém wellness si užijete relaxaci v krytém bazénu (32 °C), vířivce, sauně či soláriu. K dispozici je také sluneční terasa. Kromě toho si můžete vybrat z téměř 50 léčebných, relaxačních a zkrášlovacích procedur. K dispozici jsou tu pro vás zkušení fyzioterapeuti, maséři, ale také kosmetička, kadeřnice či pedikérka.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jan S.)

Strava, wellness, ubytování a ochotný personál - vše super. Krásné procházky podél Váhu a přehrady, Lázeňském ostrově s pitnou kůrou z místních pramenů. Výlet na Čachtický hrad nebo hrad Bekov.

Vynikající (Božena E.)

Lepší než jsem čekala, ubytování bez připomínek, strava dobrá a pestrá, personál ochotný, služby také v pořádku.

Vynikající (Helena A.)

Vše bylo v pořádku.