• Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Pohoda ve Františkových Lázních

Hotel Zátiší *** Františkovy Lázně nabízí pohodlné ubytování. K dispozici jsou zde pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, ledničkou a WiFi.

Součástí hotelu je restaurace s bohatou nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, při pěkném počasí můžete posedět na venkovní terase s výhledem do parku, v chladnějších dnech v kavárně nebo salónku.

Františkovy Lázně leží v Karlovarském kraji plném historických a kulturních památek. Léčivé účinky tamních pramenů jsou známé od 15. století. Využijte léčivé pitné kúry, při které můžete konzumovat 20 pramenů přírodní minerální vody.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiří S.)

Strava chutná, ale brzy spotřebována a nedoplněná.

Skvělé (Anna R.)

Strava výborná, příjemný personál.

Skvělé (Jana ?.)

+ Prostředí hotelu pěkné. Pokoj hezký, odpovídal popisu. Vše co bylo uvedeno na kupónu jsme obdržely. Výborné jídlo a široký výběr. Personál příjemný. - Kouří se přímo před vchodem pod okny pokojů, takže to bylo cítit v pokoji. Hotel je přímo u hlavní silnice, kde neustále (ve dne/ v noci) jezdí kamiony a při otevřeném okně se nedá spát. Vzdálenost od centra je 10-15 min, ale autem. Pěšky kolem půlhodiny po cestě parkem.