Vydejte se do středu západočeského lázeňského trojúhelníku. Nejen, že budete mít na dosah Karlovy Vary, Mariánské Lázně i Františkovy Lázně, navíc budete ubytováni v prostředí CHKO Slavkovský les, a to rovnou na krásném zámku. Zámek Kamenný Dvůr nabízí stylové i dobové pokoje, gurmánskou polopenzi a wellness centrum s bazénkem, saunami a solnou jeskyní. Jako bonus na vás čeká piknikový koš plný dobrot.

Ověřeno Travelkingem

““Pobyt ve Slavkovském lese byl příjemným zpestřením jarních dní. Užili jsme si procházky po rašeliništích, kochali se zvláštností dolu Rolava a užili si relaxaci hned ve dvou wellness, z nichž jedno bylo přímo v hotelu. Zámek Kamenný Dvůr je díky své poloze ideálním výchozím bodem při poznávání krás Karlovarska. Pokoje jsou sice menší, ale komfortní. Snídaně dodají energii na celé dopoledne a večeře jsou skvělou tečkou na konci dne.”” Přečtěte si celou recenzi

Nikol Chrástová - Marketingový tým
Osobně ověřeno v: Březnu 2024

O ubytování

Zámek Kamenný Dvůr se nachází v městečku Kynšperk nad Ohří, tedy v samém středu západočeského lázeňského trojúhelníku. Jedná se tak o dokonalé místo pro relaxaci a načerpání nových sil v překrásném zámeckém prostředí.

Při procházce Kynšperkem můžete obdivovat historické budovy, pozůstatky hradu (2,5 km), barokní kostel (2,2 km) nebo třeba 63 metrů dlouhý dřevěný krytý most (3 km) přes řeku Ohři, který je v Česku jedním z nejdelších svého typu. Nedaleko ubytování se rozkládá CHKO Slavkovský les, jehož krásy můžete objevovat po mnoha kilometrech značených turistických tras. Zavedou vás k atraktivním výletním cílům, jako je například zámek Kaceřov (7 km), zámek Kynžvart (24 km), zřícenina hradu Hartenberg (17 km) nebo lovecký zámeček Kladská (25 km), u kterého vede kolem Kladského rybníka zajímavá naučná stezka.

Zámek je obklopen rozlehlým parkem a nabízí tak ideální podmínky pro nerušenou relaxaci. Pokud si ovšem odpočinkovou dovolenou chcete užít na maximum, vydejte se do nejslavnějších českých lázeňských měst, projděte se po jejich krásných kolonádách a ochutnejte slavné minerální prameny. Františkovy Lázně (18 km), Karlovy Vary (28 km) i Mariánské Lázně (25 km) jsou vzdáleny do 30 minut jízdy autem, a tak je během pobytu můžete navštívit klidně všechny!

Kde budete spát?

Ubytováni budete v luxusním pokoji s výhledem do zámeckého parku. Všechny pokoje jsou laděny do elegantního stylu a každý pokoj má vlastní koupelnu, které dominuje zámecká vana na nožičkách a obklady z kamene. Stále si ale můžete užívat i výdobytků moderní doby, jako je WiFi připojení.

Dvoulůžkový pokoj Standard má rozlohu 20 m² a nabídne manželské lůžko s šířkou 160 cm. K vybavení pokoje patří satelitní televize a trezor, v koupelně nechybí toaletní potřeby.

Třílůžkový pokoj Standard měří 25 m² a je vybavený manželskou postelí (160x200 cm) a jedním samostatným lůžkem. Nechybí ani televize, trezor či kosmetika v koupelně.

Dvoulůžkový pokoj de luxe je oproti standardní dvoulůžkové variantě prostornější (25 m²), vybavený luxusním nábytkem a má navíc minibar. Velkým lákadlem je také manželská postel o rozměrech 200x200 cm. Ani zde nezůstanete ochuzení o televizi, trezor a toaletní potřeby.

Dvoulůžkový apartmán ocení opravdu nároční hosté. Skládá se z ložnice s velkou postelí (200x200 cm) a samostatného obývacího pokoje vybaveného čalouněným nábytkem. Ani zde nezůstanete ochuzení o televizi, trezor, toaletní potřeby či minibar, pokoj je navíc bezbariérový.

Na čem si pochutnáte?

Zámecká restaurace s venkovní terasou nabízí kreativní a lehkou kuchyni z čerstvých surovin od lokálních dodavatelů. O blaho vašich chuťových pohárků bude postaráno již od rána, kdy na vás bude čekat bohatá bufetová snídaně. Přes den je možné objednávat pokrmy ze stálého jídelního lístku restaurace a dokonalým zakončením dne pak bude gurmánská večeře ve formě bufetu. V případě nízké obsazenosti mají snídaně i večeři servírovanou podobu.

Příjemné chvíle s vaším oblíbeným nápojem si užijete v zámeckém vinném sklípku či lobby baru.

Kde budete relaxovat?

Za dokonalou relaxací se vydejte do zámecké wellness zóny. Její součástí je relaxační bazének se slanou vodou a solná jeskyně. K prohřátí těla jsou zde sauny – finská, bio a parní.

Zámek Kamenný Dvůr

Zámek Kamenný Dvůr

Kamenný Dvůr 1 , Kynšperk nad Ohří
Česká republika

Provozuje společnost:
Manfred Schöner IČ: 12871117


725 530 823

reception@zamekkamennydvur.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fén
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2 km
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Slavkovský les

Slavkovský les Tip na výlet

Projděte se jednou z nejkrásnějších a nejromantičtějších oblastí západních Čech. Chráněná krajinná oblast Slavkovský les je doslova ostrovem zeleně v lázeňském trojúhelníku, který tvoří Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy Lázně. Celý les je protkán sítí dobře značených turistických a naučných stezek, které vás vždy dovedou k nějaké přírodní zajímavosti nebo k historickým památkám, jako jsou hrady, kláštery či původní zaniklé osady Slavkovského lesa.

Vydejte se třeba po naučné stezce Šibeniční vrch, která vede k popravišti ze 16. století, které má podobu kamenné kruhové stavby. Na výběr je však mnohem více stezek - Bečovská panoramatická stezka, Kladské rašeliny či Svatošské skály. Krásný je také památný buk nad Bečovem či lípa u fary v Bečově.

Karlovy Vary
Karlovy Vary
Františkovy Lázně
Františkovy Lázně
Mariánské Lázně
Mariánské Lázně