• Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování na šumavském svahu s krásnou vyhlídkou

Hosté hotelu Zadov *** se mohou každý den kochat krásnou vyhlídkou na přírodu Šumavy. Hotel, ležící ve stejnojmenné obci, se totiž nachází v nadmořské výšce 1050 m a jeho návštěvníci tak mohou zažít jedinečnou podívanou.

Ubytovaní budete v komfortních pokojích, které disponují vlastním sociálním zařízením. Najdete zde také televizi. Hotel je nekuřácký.

Odpočinout si pak můžete v hotelové restauraci či baru. Příjemné zpestření dne vám pak za slunečného počasí přinese posezení na venkovní terase.

V hotelu můžete využít také sauny, vířivku, tělocvičnu či tanečního sál. Ti nejmenší návštěvníci pak ocení dětský koutek, dospělí si mohou zahrát například kulečník nebo stolní tenis

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lubos D.)

Vstřícný a profesionální přístup personálu, prostředí velmi pěkné.

Vynikající (Hana S.)

Hotel známe delší dobu a je vidět, že se stále vylepšuje, a to jak vybavení pokojů, tak i restaurace. Příjemná změna byla večeře formou švédského stolu. Dala se vybrat kombinace hlavního jídla s přílohou. Personál vstřícný a okolí na výlety dokonalé. Pokud se sem někdo vypraví, tak určitě ví co vše může navštívit.

Skvělé (Vladislava K.)

Prostředí hotelu pěkné, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno, včetně perfektního oběda, kdy nás velice mile překvapila obrovská porce. Personál hotelu velmi vstřícný. V okolí hotelu velmi pěkná příroda, krásné vycházky.