• Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování na šumavském svahu s krásnou vyhlídkou

Hosté hotelu Zadov *** se mohou každý den kochat krásnou vyhlídkou na přírodu Šumavy. Hotel, ležící ve stejnojmenné obci, se totiž nachází v nadmořské výšce 1050 m a jeho návštěvníci tak mohou zažít jedinečnou podívanou.

Ubytovaní budete v komfortních pokojích, které disponují vlastním sociálním zařízením. Najdete zde také televizi. Hotel je nekuřácký.

Odpočinout si pak můžete v hotelové restauraci či baru. Příjemné zpestření dne vám pak za slunečného počasí přinese posezení na venkovní terase.

V hotelu můžete využít také sauny, vířivku, tělocvičnu či tanečního sál. Ti nejmenší návštěvníci pak ocení dětský koutek, dospělí si mohou zahrát například kulečník nebo stolní tenis

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Miroslava E.)

Prostředí hotelu je příjemné. Strava byla dobrá, každý si mohl vybrat, jen mohlo být více zeleniny jako přílohy. Personál byl velmi ochotný, milý.

Vynikající (Zdenka L.)

Vynikající kuchyně.

Skvělé (Lenka H.)

Hotel odpovídal popisu. Hotel je sice starší, ale čistý. S wellnessem nejsem spokojená, jelikož hned při příjezdu nám bylo oznámeno že vířivka nefunguje, pouze sauna. Paní recepční nebyla moc sdílná a v podstatě se s námi moc nebavila. Jinak ostatní personál byl v pohodě.