• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování na šumavském svahu s krásnou vyhlídkou

Hosté hotelu Zadov *** se mohou každý den kochat krásnou vyhlídkou na přírodu Šumavy. Hotel, ležící ve stejnojmenné obci, se totiž nachází v nadmořské výšce 1050 m a jeho návštěvníci tak mohou zažít jedinečnou podívanou.

Ubytovaní budete v komfortních pokojích, které disponují vlastním sociálním zařízením. Najdete zde také televizi. Hotel je nekuřácký.

Odpočinout si pak můžete v hotelové restauraci či baru. Příjemné zpestření dne vám pak za slunečného počasí přinese posezení na venkovní terase.

V hotelu můžete využít také sauny, vířivku, tělocvičnu či tanečního sál. Ti nejmenší návštěvníci pak ocení dětský koutek, dospělí si mohou zahrát například kulečník nebo stolní tenis

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana V.)

Vše v pořádku, už dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou personálu jako v hotelu Zadov. Musím pochválit i kvalitu a výběr v nabídce stravy, jen míchaná vajíčka nám chyběla. Určitě se ještě vrátíme.

Skvělé (Pavel V.)

Hotel se nachází v krásné přírodě, možnost vycházek i cyklovýletů! Personál hotelu velmi ochotný, vstřícný. Strava byla dostačující, jak množstvím, tak výběrem. Vybavení pokojů z mého pohledu dost opotřebené, na pokoji ale čisto! Navštívili jsme i vířivkou, vše super!

Skvělé (Marie D.)

Vše proběhlo dle nabídky, strava výborná, personál ochotný. Nepřeberné množství možností pro výlety pěší, na kole, autem.