Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Hotel Imperial ****

3,8/5
(Celkem 29 hodnocení)Dobré
Horní Václavov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Imperial ****

Hotel Imperial ****

Horní Václavov 148, Horní Václavov
Česká republika

Provozuje společnost:
Sky Away Resort s.r.o. IČ: 8018049


+420 777 742 405

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,9 km
Vzdálenost od jezera
16 km
Zastávka
1,5 km
Sjezdovka
1 km

Hodnocení od zákazníků

4/5 ( Michaela H.) (Česko - Česko)

Vše bylo v pořádku, jídla dostatek, řekla bych až moc. Personál slušný, vstřícný, bazén teplý. Super, nebyl v ničem problém.

4/5 (Martina H.) (Česko - Česko)

Prostředí hotelu příjemné, rodinný pokoj velmi malý. Personál ochotný. Strava chutná, snídaně formou bufetu, na večeři výběr ze tří jídel. Wellness velmi příjemný, ale byli jsme v hotelu téměř sami, nedovedu si představit při plném obsazení....Poslední den nešel el. proud a voda. Zřejmě plánovaný výpadek, na který nás nikdo neupozornil.

4/5 (Šárka S.) (Česko - Česko)

Hotel je pěkný, ale má papírové stěny, takže jsme téměř rozuměli každému slovu u sousedů. Nadšení vyvolal bazén a jídlo v restauraci bylo také velmi dobré, i když bych si možná představovala trošku větší porce bohatší snídani v rámci polopenze.

4/5 (Šárka L.) (Česko - Česko)

Kupon jsme využili začátkem února 2019. V hotelu se nám i přes nějaké nedostatky líbilo, pokojíky krásné, ale pro 3 dospělé malé, 1 křeslo, 1 taburetek. Snídaně pestré, solidní výběr. Večeře slabší, bez polévky a malé porce. Syn puberťák měl hlad. Například si objednal šišky s mákem a dostal 8 ks šišek. Po upozornění, že má normálně dospělou porci jsme se dozvěděli, že to je dospělá porce. Nadchnul nás bazén, kde si opravdu zaplavete, měli jsme štěstí a byli tam většinou sami. Jen si není kde sednout. Žádné lehátko, židle a to v popisu uváděli odpočívárnu. Také inzerovaná sauna byla rozbitá, což kompenzovali kuponem na příští pobyt, který ale po podrobném prozkoumání není moc výhodný. Také 20% sleva na ski pas se nekonala, protože se prý nedomluvili se sjezdovkou. Měla jsem běžky a těšila se na trasy, které měly být u hotelu, no žádné nebyly. Pěkné jsou v Karlově Studánce, ale to už musíte autem cca 8 km. Celkově musím říci, že se nám pobyt líbil a to především kvůli nádherné přírodě, blízkému vleku s poloprázdnými sjezdovkami a super bazénem. Naopak mě mrzí, že hotel úplně zbytečně inzeruje/nabízí služby, které nesplní. To mně nepřijde jako fér jednání. Ale celkově musím říci, že se nám Jeseníky líbili a do hotelu bych se na lyže zase příští rok vrátila. Jednu hvězdu dávám dolů opravdu jen za ty výmysly.

Tipy na výlet

Ski areál Myšák
Ski areál Myšák
Ski areál Karlov
Ski areál Karlov
Bruntál
Bruntál

3,8   Skvělé 20 hodnocení