• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček povolen

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Pohodlí v obklopení Krušných hor

Horské středisko Pam se nachází v krásném prostředí Krušných hor jen 2 km od Jáchymova a 6 km od Božího Daru. Z hotelové terasy budete mít výhled přímo na masiv Klínovce a celé údolí lázeňského města Jáchymov.

Ubytování je zajištěno v několika budovách. Hotel a depandance Petr *** vás okouzlí atmosférou rodinného horského hotelu, najdete tu dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a satelitní TV, část z nich má i balkón.

Hotel a depandance Bellevue *** disponuje dvou až třílůžkovými pokoji s obdobným vybavením, je zde také restaurace a možnost vlastního grilování.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Renata ?.)

Vše super. Hodně jídla. Jen v popisu bylo napsáno, že přímo u hotelu je sjezdovka a xxx dalších aktivit, což není. Nejbližší možnosti jsou na Božím Daru, či Klínovec. Takže je zde určitě třeba auto. A v zimě si určitě vemte hodně teplých věcí, protože je tu zima - pokoj se nevytopí. Ale za ty peníze není možné čekat hotel. Nicméně vaří dobře a jsou zde velké porce a pokoj útulný a čistý... Určitě se ještě vrátíme.

Standard (Andrea N.)

Do hotelu jsme se dostavili v 18 h a 5 min. Nejdříve nás tam nechali asi 15 min čekat (s 2 malými dětmi), byli večeře, což se dalo ještě pochopit. Po několika prosbách, že už se vážně chceme ubytovat nám bylo řečeno, že se máme nejdřív navečeřet, po večeři nám sdělili, že náš pokoj prodali někomu jinému, protože jedeme pozdě! Ubytování je prý do 18 h, ale to na voucheru ze travelking psáno nebylo (byl uveden pouze check in od 14 h. Byli jsme tam na 2 noci a prý se jednu noc máme vyspat ve vedlejší vesnici u někoho jiného a druhou noc se máme vrátit. Hrozné jednání. Jiný host celou naši situaci slyšel a šel nám ukázat jejich pokoj, s tím, že není o co stát. Velice staré zařízení pokoje. Nikomu nedoporučuji...

Skvělé (Evžen H.)

Prostředí okolo hotelu bylo horské, i s prvním sněhem. Restaurace byla velmi příjemná s výhledem na Klínovec a údolí Jáchymova. Obsluha profesionální, osobní přítomnost šéfa, který dětem rozdával drobné dárky (hračky). Snídaně velmi dobré, bohaté. Večeře chutné, podávané ze tří nabídek, před tím polévka. Kdo měl málo, mohl si přidat. Ubytování jednoduché, horské, bydleli jsme v Depandance, takže k jídlu jsme museli ujít cca 100 m, což nikoho nezabilo. Snad jen matrace mohly být vyšší, prkna pod tím trochu tlačila.