• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Horská chata Ozon uprostřed nedotčené přírody

Užijte si pohodovou dovolenou v Horské chatě Ozon uprostřed krásné přírody v oblasti Rýchor - nejvýchodnější části Krkonoš v regionu Žacléř.

Ubytováni budete v útulně zařízených pokojích s TV a vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají výhled do krajiny.

Večer se můžete těšit na velkoplošnou projekci v promítacím sálu vybaveném projektorem, DVD přehrávačem s kanálovým Dolby digital ozvučením a satelitním přijímačem. A pokud byste neměli náladu na film, zahrajte si třeba kulečník nebo šipky.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana T.)

Byli jsme moc spokojeni. Personál perfektní, vstřícný a moc milý. Můžeme jenom doporučit.

Standard (Jan J.)

Ubytování vhodné jen pro velmi nenáročné klienty, úroveň chaty, ubytování i stravy je na velmi nízké úrovni, pokoje prakticky bez vybavení a čistota na velmi nízké úrovni, špinavý zašlapaný koberec, matrace nevyhovující a dokonce špinavé! Ani nechci vědět od čeho. V rámci ubytování jsou ručníky, nic jiného ale nedostanete (mýdlo by se občas hodilo…). V podmínkách voucheru je uvedeno bufetová večeře což není pravda, jedná se o servírovanou, výběr ze dvou jídel (nikdo se vás dopředu ale nezeptá a neinformuje z čeho je výběr – nutné se doptávat), úroveň večeří je velmi nízká, ze tří večeří byla jedna celkem chutná, dobré polévky jinak chabé, např. guláš v vepřového masa, řídká vodová až nahořklá „omáčka“. Snídaně v průběhu ubytování měly sice lehce vzestupnou tendenci, ale jinak také na nízké úrovni, na ovoce a zeleninu můžete zapomenout, dokonce i na čaj (pokud nepovažujete čajem ovocné sáčky). Okolí je docela hezké a klidné, jedná se o východní část Krkonoš, v porovnání s centrální částí to tu ale není takové a i v centrální části se dá nalézt spousta klidných míst, okolí projdete za jeden den, pro turistiku na další dny musíte přejíždět nakonec stejně do jiných část. Celkově tedy bohužel nespokojenost, chápu že se nejedná o x hvězdičkový hotel, ale služby nabízené v této chatě již zdaleka neodpovídají základnímu standardu, cena voucheru také není nijak závratně nízká, v ceně cca 550 Kč za noc se dají nalézt daleko lepší penziony nebo chaty. Jinak chata si účtuje parkovné (celkem nepochopitelně, nejedná o 1. zónu KRNAPu, parkujete se normálně u chaty, kde je místa dost…), a cena je 60 Kč na den, nikoliv 50 jak je uvedeno… Majitelům bych doporučoval investovat do pokojů, vyměnit matrace a koberce a tak, zapracovat na čistotě a celkovém přístupu k zákazníkovi a zvýšit úroveň stravy, jinak si myslím že je jen málokdo navštíví podruhé. Jinak na chatě ale i v okolí není signál, wi-fi je pomalé a funguje jen v přízemí, televize na pokoji, jestli se tomu v dnešní době tak dá říkat, má snad jen jeden český program, koukat se na to ale stejně moc nedá – kvalita signálu a přístroje…..

Vynikající (Jana N.)

Velice se nám tam líbilo a v létě tam jedeme zase.