Florentina Boat ***

5/5
(Celkem 1 hodnocení)Vynikající
Litoměřice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Florentina Boat ***

Florentina Boat ***

Přístaviště Litoměřice pod Tyršovým mostem, Litoměřice
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Zastávka
0,7 km

Hodnocení od zákazníků

5/5 (Ladislav S.) (Česko - Česko)

Byli jsme se vším maximálně spokojeni, nemáme jedinou připomínku a rádi bychom příští rok jeli třebas i na několikadenní výlet- plavbu, jak také údajně činí. Přálo nám také počasí, bylo překrásně.

O ubytování

Toužíte po netradiční dovolené plné jedinečných zážitků? Pak se vydejte na pobyt na lodi Florentina Boat *** kotvící jen 5 minut chůze od historického centra Litoměřic. Kromě ubytování v komfortních kajutách vás zde čeká lahodná polopenze.

Loď kotví v Přístavišti Litoměřice na Střeleckém ostrově u Tyršova mostu. Kromě života na vodě si zde užijete také krásné výhledy na Litoměřice a České středohoří. Procházku po Litoměřicích můžete zahájit na Mírovém náměstí (700 m), kde kromě historických budov najdete také oblastní muzeum a několik galerií. Na vinařskou tradici oblasti upomíná hrad Litoměřice (1 km) s interaktivní expozicí o českém vinařství. Na jižní straně centra města si můžete prohlédnout městské hradby a bašty, které jsou částečně osázené vinnou révou a je z nich krásný výhled na biskupskou rezidenci s katedrálou sv. Štěpána (700 m) a na panorama s hradem Hazmburkem (22 km) a památnou horou Říp (26 km).

Skvělým výletním cílem je nedaleké město Terezín (3,5 km), kde láká k návštěvě muzeum ghetta, systém opevnění s podzemními chodbami a malá pevnost se stálou expozicí o historii politické věznice. Za letním osvěžením se vydejte k Žernoseckému jezeru (6 km) a za krásným výhledem na celé Litoměřice na rozhlednu U Zámečku (9 km).

Kde budete spát?

Vaším domovem se stane útulná dvoulůžková kajuta Komfort s vlastní koupelnou (12 m²). Kajuta je vybavena pohodlnými oddělenými postelemi, klimatizací, WiFi připojením, televizí, rádiem, trezorem, skříní a fénem.

Za příplatek je možné ubytování ve dvoulůžkové kajutě Superior s francouzským oknem a vlastní koupelnou (12 m²) umístěné na horní palubě. Kajuta je vybavena pohodlnými oddělenými postelemi, klimatizací, WiFi připojením, televizí, rádiem, trezorem, skříní a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Na horní palubě je příjemná restaurace se sluneční palubou. Připravují se zde moderní jídla z kvalitních a čerstvých surovin. V případě polopenze si zde každé ráno pochutnáte na bohaté bufetové snídani a večer na servírované večeři. Přes den je možné objednávat pokrmy ze stálého jídelního lístku.

5   Vynikající 1 hodnocení

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet