Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

AB Sklípek a Penzion Pazderkovi

3,4/5
(Celkem 20 hodnocení)Dobré
Bořetice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


AB Sklípek a Penzion Pazderkovi

AB Sklípek a Penzion Pazderkovi

Bořetice, Bořetice
Česká republika

Provozuje společnost:
Andrej Pazderka IČ: 60683392


+420 607 397 834

info@travelking.cz

Check In
16:00 - 19:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
20 m
Sjezdovka
4 km

Hodnocení od zákazníků

4/5 (Josef L.) (Česko - Česko)

Vše OK

5/5 (Jaroslav Ř.) (Česko - Česko)

Super pobyt a opět pojedu.

4/5 (Renáta R.) (Česko - Česko)

Pobyt nabízí ubytování buď v pokojích nad sklipkem nebo v penzionu u hřiště. Bohužel na nás vyšla ta druhá varianta. Pokoje = katastrofa. Postele rozvrzané, špinavé povlečení, roztrhané, sociální zařízení špinavé, dlažba rozpadající se. Řekli jsme si budiž, na přenocování to přežijeme. Program ve sklípku a večeře byla vcelku dobrá. Snídaně taktéž. Pokud by se majitelé nad sebou zamysleli a zamakali na nedostatcích, protože si myslím že takto nehodnotíme jenom my ale i ostatní, uvažovala bych možná nad další návštěvou. Okolí bylo nádherné a nápadů na výlety spoustu. Prodloužila bych pobyt o den dva aby si to člověk pořádně užil.

4/5 (Markéta Ž.) (Česko - Česko)

Personál, strava, služby super. Ubytování slabší, ale na přespání dostačující :-)

O ubytování

Po příjezdu na území Bořetic se ocitnete ve Svobodné spolkové republice Kraví hora. Recesistické vinařské uskupení s vlastní hymnou, znakem, praporem, pasy i platidlem Kravihorec organizuje vinařské, kulturní a recesistické akce, jako například demonstraci vyžadující zastavení obřího vídeňského kola v Prátru, protože žene na vinice mráz z Vídně. A právě tady najdete AB Penzion s AB Sklepem.

Okolo Bořetic objevíte mnoho krásných cyklostezek, romantická zákoutí, rozhledny i věhlasný Lednicko-valtický areál nebo Pálavu nad novomlýnskými nádržemi. Bořetičtí vinaři navíc sympaticky skloubili bohatý folklór s recesí.

Kde budete spát?

Ať už budete ubytováni ve studiu přímo nad AB Sklepem nebo v AB Penzionu, nebude vám k jihomoravské pohodě nic chybět. Studia jsou vybavena novým nábytkem a doplňky včetně WiFI připojení. V penzionu najdete televizi, kuchyňku i letní terasu s grilem. O terasu nebudete ochuzeni ani při ubytování nad sklípkem. Vlastní sociální zařízení mají 4 ze 6 pokojů.

Na čem si pochutnáte?

Kromě snídaní formou bufetu se u Pazderků v Bořeticích těšte na večerní návštěvu AB vinného sklípku. Čeká vás večeře v podobě několika druhů steaků na grilu a především degustace až 8 vynikajících přívlastkových vín s následnou neomezenou konzumací vína a bohatým rautem. Tradice tohoto vinařského rodu sahá až k prapradědovi Tomášovi, a tak není divu, že v současnosti si kromě AB Sklípku můžete Pazderkovic vína dopřát ve vybraných restauracích a hotelích u nás i v zahraničí.

3,4   Dobré 12 hodnocení