AB Sklípek a Penzion Pazderkovi

3,3/5
(Celkem 18 hodnocení)Dobré
Bořetice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


AB Sklípek a Penzion Pazderkovi

AB Sklípek a Penzion Pazderkovi

Bořetice, Bořetice
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
16:00 - 19:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
20 m
Sjezdovka
4 km

Hodnocení od zákazníků

4/5 (Renáta R.) (Česko - Česko)

Pobyt nabízí ubytování buď v pokojích nad sklipkem nebo v penzionu u hřiště. Bohužel na nás vyšla ta druhá varianta. Pokoje = katastrofa. Postele rozvrzané, špinavé povlečení, roztrhané, sociální zařízení špinavé, dlažba rozpadající se. Řekli jsme si budiž, na přenocování to přežijeme. Program ve sklípku a večeře byla vcelku dobrá. Snídaně taktéž. Pokud by se majitelé nad sebou zamysleli a zamakali na nedostatcích, protože si myslím že takto nehodnotíme jenom my ale i ostatní, uvažovala bych možná nad další návštěvou. Okolí bylo nádherné a nápadů na výlety spoustu. Prodloužila bych pobyt o den dva aby si to člověk pořádně užil.

4/5 (Markéta Ž.) (Česko - Česko)

Personál, strava, služby super. Ubytování slabší, ale na přespání dostačující :-)

4/5 (Šarka R.) (Česko - Česko)

Služby odpovídaly popisu na voucheru, čistota ubytování mohla být lepší.

4/5 (Andrea C.) (Slovensko - Slovensko)

Ubytovanie v penzióne na slabej úrovni, čistota bieda.

O ubytování

Po příjezdu na území Bořetic se ocitnete ve Svobodné spolkové republice Kraví hora. Recesistické vinařské uskupení s vlastní hymnou, znakem, praporem, pasy i platidlem Kravihorec organizuje vinařské, kulturní a recesistické akce, jako například demonstraci vyžadující zastavení obřího vídeňského kola v Prátru, protože žene na vinice mráz z Vídně. A právě tady najdete AB Penzion s AB Sklepem.

Okolo Bořetic objevíte mnoho krásných cyklostezek, romantická zákoutí, rozhledny i věhlasný Lednicko-valtický areál nebo Pálavu nad novomlýnskými nádržemi. Bořetičtí vinaři navíc sympaticky skloubili bohatý folklór s recesí.

Kde budete spát?

Ať už budete ubytováni ve studiu přímo nad AB Sklepem nebo v AB Penzionu, nebude vám k jihomoravské pohodě nic chybět. Studia jsou vybavena novým nábytkem a doplňky včetně WiFI připojení. V penzionu najdete televizi, kuchyňku i letní terasu s grilem. O terasu nebudete ochuzeni ani při ubytování nad sklípkem. Vlastní sociální zařízení mají 4 ze 6 pokojů.

Na čem si pochutnáte?

Kromě snídaní formou bufetu se u Pazderků v Bořeticích těšte na večerní návštěvu AB vinného sklípku. Čeká vás večeře v podobě několika druhů steaků na grilu a především degustace až 8 vynikajících přívlastkových vín s následnou neomezenou konzumací vína a bohatým rautem. Tradice tohoto vinařského rodu sahá až k prapradědovi Tomášovi, a tak není divu, že v současnosti si kromě AB Sklípku můžete Pazderkovic vína dopřát ve vybraných restauracích a hotelích u nás i v zahraničí.

3,3   Dobré 10 hodnocení

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet