Prýgl neboli Brněnská přehrada má co nabídnout v každém ročním období. Aktivit a atrakcí je v jejím bezprostředním okolí nepočítaně. Ubytujte se v Hotelu Rakovec *** s polopenzí, krásným wellness a vnitřním i venkovním bazénem. Navíc to odtud budete mít jen pár kroků na pláž.

O ubytování

Pobyt v Hotelu Rakovec *** u Prýglu, jak Brňané hantecem říkají Brněnské přehradě, si užijete v každém ročním období. Centrum Brna je navíc z přístaviště snadno dostupné i městskou hromadnou dopravou. Takže si alespoň jeden den vyhraďte i na moravskou metropoli samotnou. Cca 11 kilometrů od hotelu je známá Vila Tugendhat, dále park Lužánky a Botanická zahrada a arboretum Mendelovy univerzity. Náměstí Svobody se spoustou památek, atrakcí i obchodů je pak cca 13 km od hotelu. Z náměstí to pak nemáte daleko ani na Špilberk či Petrov.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji (24 m²) s možností přistýlky. V každém pokoji naleznete moderně vybavenou koupelnu se sprchou, WiFi připojení, TV a psací stůl. Součástí některých pokojů jsou i balkony s krásným výhledem na okolí přehrady.

Za příplatek můžete zvolit ubytování v apartmánu, ve kterém se vyspí až 4 osoby na manželské posteli a rozkládací pohovce. Oproti klasickému pokoji je větší (40 m²) a má navíc vlastní kuchyni.

Na čem si pochutnáte?

Restaurace Hotelu Rakovec nabízí široký výběr tradičních i mezinárodních jídel výhradně z čerstvých surovin, které zaručují výbornou chuť. Dočkáte se zde sezónních specialit, předkrmů, polévek, hlavních jídel i dezertů. V letních měsících je možnost příjemného posezení na prostorné vyhlídkové terase, která poskytuje dokonalý a ničím nerušený výhled na brněnskou přehradu.

Kde budete relaxovat?

V létě si užijte venkovní bazén, po celý rok však máte možnost navštívit hotelové wellness s vířivkou, saunami (parní a finskou) a ochlazovacími prvky.

Hotel Rakovec ***

Hotel Rakovec ***

Rakovecká 1335/13 , Brno
Česká republika

+420 773 333 200

recepce@hotelrakovec.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
9 km
Vzdálenost od jezera
0,2 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
6,8 km

Tipy na výlet

Vánoční trhy v Brně

Vánoční trhy v BrněTip na výlet

Na doprovodném programu vánočních trhů se v Brně netroškaří. Na Náměstí Svobody si kromě různorodých hudebních vystoupení a koncertů užijete promítání zimního kina a netradičním orlojem každou hodinu od 11 do 23 hodin propadají speciální kuličky s vánočním motivem. Na Moravské náměstí se zamiřte ohřát do vyhřívaných šapitó s občerstvením a komornějším hudebním programem, na Zelném trhu neboli Zelňáku vám s výběrem řemeslných dárků poradí prodejci v tematických dobových kostýmech. Vánoční trhy v Brně se konají celkem na 4 náměstích a na náměstí Svobody a Dominikánském náměstí bývají stánky otevřené i na začátku ledna.

Více informací
Brno
Brno
Hrad Špilberk
Hrad Špilberk
10-Z Bunker
10-Z Bunker