Hotel Rakovec ***

Hotel Rakovec ***

Rakovecká 1335/13, Brno
Česká republika

Provozuje společnost:
RAKOVEC RESORT s.r.o. IČ: 21140600


+420 773 333 200

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Konferenční místnost
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
8,3 km
Vzdálenost od jezera
0,2 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
5 km

O ubytování

Pobyt v Hotelu Rakovec *** u Prýglu, jak Brňané hantecem říkají Brněnské přehradě, si užijete v každém ročním období. Centrum Brna je navíc z přístaviště snadno dostupné i městskou hromadnou dopravou. Takže si alespoň jeden den vyhraďte i na moravskou metropoli samotnou.

Cca 11 kilometrů od hotelu je známá Vila Tugendhat, dále park Lužánky a Botanická zahrada a arboretum Mendelovy univerzity. Náměstí Svobody se spoustou památek, atrakcí i obchodů je pak cca 13 km od hotelu. Z náměstí to nebudete mít daleko ani na Špilberk či Petrov.

Kolečko po centru si pak můžete klidně dát ještě jednou, stačí se zanořit do brněnského podzemí a čekají vás úplně nové zážitky. Pod kostelem sv. Jakuba (11,5 km) například leží kostnice, která je s více než 50 000 pohřbenými druhou největší v Evropě. Ze zdí obložených lebkami se vám opravdu bude tajit dech.

V zimě jsou hlavní atrakcí brněnské vánoční trhy s tradičními stánky, bohatou nabídkou nápojů a pochutin i zdobenou vánoční "šalinou". Přímo v centru města, na Moravském náměstí (12,3 km), také bývá připravené ledové kluziště.

Kde budete spát?

Ubytujete se v jednom z moderních dvoulůžkových pokojů (24 m²) s komfortním vybavením. V každém pokoji najdete moderně vybavenou koupelnu se sprchou nebo vanou, manželskou postel, WiFi připojení, TV a psací stůl. Součástí některých pokojů jsou i balkony s krásným výhledem na okolí přehrady.

Na čem si pochutnáte?

Restaurace Hotelu Rakovec nabízí široký výběr tradičních i mezinárodních jídel výhradně z čerstvých surovin, které zaručují výbornou chuť. Dočkáte se zde sezónních specialit, předkrmů, polévek, hlavních jídel i dezertů. V letních měsících je možnost příjemného posezení na prostorné vyhlídkové terase, která poskytuje dokonalý a ničím nerušený výhled na Brněnskou přehradu.

Kde budete relaxovat?

V létě si užijte venkovní bazén, po celý rok však máte možnost navštívit hotelové wellness s vířivkou, saunami (parní a finskou) a ochlazovacími prvky.

Tipy na výlet

Brno
Brno
Brněnská přehrada
Brněnská přehrada
Hrad Špilberk
Hrad Špilberk