Víte, proč se Luhačovice řadí k nejpopulárnějším lázním u nás? Pro nádherné parky, křupavé oplatky, celou řadu léčivých pramenů a širokou nabídku služeb. Ubytujte se v Penzionu Vincent a zažijte to vše na vlastní kůži. Těšte se také na spoustu zážitků jako je vstup do infrasauny, městské plovárny či inhalace Vincentkou.

O ubytování

Největší předností luhačovického Penzionu Vincent je klidná a tichá lokalita. Zároveň to ale odsud máte kousek ke všemu zajímavému. Profesionální Sportovní Centrum Radostova se nachází asi 400 m nad penzionem, dolů zase sejdete k restauraci, nádraží a supermarketu. Velmi snadno a za krátkou dobu se dostanete také do centra města (cca 850 m, 10 minut vycházkové chůze) k promenádám, parku, pramenům a zámku.

Kde budete spát?

Penzion Vincent nabízí ubytování v devíti pokojích a jednom apartmánu s kuchyňkou. Pokoje mají možnost přistýlky, vybavené jsou pohodlnou postelí s kvalitní matrací, televizí, většina má vlastní koupelnu s WC a sprchou, případně vanou. Některé podkrovní pokoje však mají koupelnu sdílenou pro 5 pokojů.

Na čem si pochutnáte?

Ve společenské místnosti je pro vás přichystán samoobslužný pult, kde si můžete zakoupit nápoje a občerstvení.

Kde budete relaxovat?

Hostům je zde k dispozici infrasauna.

Něco navíc

K dispozici je společenská místnost s barem, Xboxem, deskovými a společenskými hrami a s možností zapůjčení příslušenství na pétanque, kriket či badminton.

Penzion Vincent

Hradisko 467 , Luhačovice
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 125 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Dětský koutek
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
2 km

Tipy na výlet

Luhačovice Tip na výlet

Nejoblíbenější moravské lázně Luhačovice nabízejí spoustu možností trávení volného času od sportovních aktivit přes výlety k blízkým památkám až po procházky po kolonádě spojené s popíjením minerálních pramenů a vychutnáváním lázeňských oplatek. Zajít si můžete i k blízké přehradě, zarybařit si, projet se na šlapadle nebo si užívat krásný vzduch v místních alejích a parcích. Neodolatelné kouzlo město získalo díky souboru staveb architekta Dušana Jurkoviče.

Co patří mezi skvosty Luhačovic?

  • Jurkovičův dům a soubor dalších staveb ve stylu lidové secese
  • Lázeňský park
  • Lázeňská kolonáda

Za relaxací zamiřte do Městské plovárny Luhačovice nebo na klidnou procházku k Jezírku lásky. Za poznáním se vydejte do Muzea luhačovického Zálesí.

Více informací
Městská plovárna Luhačovice
Přehrada Luhačovice
Luhačovická kolonáda