Luxusní pobyt v Chateau Monty Spa Resortu **** si užijete. Hotel leží v krásných Mariánských Lázních a nabízí vlastní Římské lázně, wellness centrum, léčebné a relaxační procedury i chutnou polopenzi. V ceně je vyšetření lékaře a až 22 procedur, které si jistě užijete.

O ubytování

Chateau Monty Spa Resort **** se nachází se na výjimečném místě přímo nad Mariánskými Lázněmi v obklopení zámeckou zahradou. Svým hostům nabízí unikátní vyhlídku na malebné lázeňské město. Vydejte se příjemnou procházkou na Hlavní lázeňskou kolonádu (1,5 km) se Zpívající fontánou. Ochutnáte zde i blahodárnou termální vodu, například z Rudolfova a Křížového pramene. Historickou atmosféru doplněnou o moderní wellness procedury si užijete v římských lázních. Park Bohemium (3 km) nabízí expozici více než 70 miniatur významných staveb z celého Česka. V nádherné okolní krajině je mnoho vyhlídek, například Clementsova (2,5 km), Mescéryho (2 km) či Karola (1 km).

Kde budete spát?

Historie budovy sahá až do roku 1901. Interiér je vybaven v zámeckém, avšak moderním stylu s maximální péčí a důrazem na každý detail. Čeká na vás ubytování v pokoji Standard se dvěma oddělenými lůžky. K vybavení patří televize, WiFi připojení, minibar, trezor a vlastní koupelna se županem a pantoflemi.

Na čem si pochutnáte?

O výjimečné gastronomické zážitky hostů se starají hned 3 restaurace: Diana, Kolonáda a Montgomery. Podávají se zde snídaně a večeře ve formě bohatého bufetu. V letních měsících je v provozu také letní terasa La Panorama s výhledem na Mariánské Lázně. Secesně zařízená restaurace Montgomery je zaměřena na vytříbené mezinárodní speciality ve spojení s moderní českou gastronomií. V zámecky zařízené restauraci Diana si budete připadat jako v pohádce. V jídelním lístku najdete například domácí těstoviny, čerstvé ryby a mořské plody či české speciality připravené z prvotřídních tradičních ingrediencí. Vše doplňuje široký výběr domácích i zahraničních vín. Oblíbený drink, lahodnou čerstvou kávu i lehké občerstvení a domácí dezerty si vychutnáte v jedinečné atmosféře Café & Lobby baru.

Kde budete relaxovat?

Nechte se hýčkat v komfortním hotelovém wellness. Těšit se můžete na vnitřní bazén a římské lázně. Nechybí ani saunový svět, ve kterém se prohřejete ve finské, infra, parní a bylinné sauně. Dále je zde ledová studna a solná jeskyně. Dokonalý odpočinek a omlazení zaručuje pestrá nabídka masáží a lázeňských i kosmetických procedur. K dispozici je také fitness centrum.

Cestujete s dětmi?

Pobyt si užijí i malí hosté. Na uvítanou dostanou malý dáreček a během odpočinku rodičů je možné využít služby hlídání dětí. Je pro ně připraven také velký dětský koutek.

Něco navíc

Hotel nabízí i zážitkové rituály jako koncerty, ohňostroje, prohlídku města v historickém kočáře, ochutnávku vín, barmanskou školu a další výjimečné zážitky.

Chateau Monty Spa Resort ****

Chateau Monty Spa Resort ****

Příkrá 218 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420602354602

sales@galahotels.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 300 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,9 km
Vzdálenost od lázní
1,6 km
Zastávka
0,5 km
Sjezdovka
2 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Co patří mezi skvosty Mariánských Lázní?

  • Zpívající fontána
  • Hlavní lázeňská kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandova pramene

Navštivte také Park Boheminium. Můžete zde obdivovat miniatury českých památek. K procházkám jsou ideální Skalníkovi sady, park u Lesního pramene nebo vycházková trasa Královská cesta.

Pokud se chcete vydat na výlet mimo město, doporučujeme hrad Loket nebo hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází relikviář svatého Maura.

Více informací
Zpívající fontána
Zpívající fontána
Park Boheminium
Park Boheminium
Aquaforum Františkovy Lázně
Aquaforum Františkovy Lázně