Kochejte se krásami Adršpašských skal. Ubytujte se v historickém Hotelu Praha ***, kde vás čeká bohatá polopenze - bufetové snídaně a večeře o 4 chodech včetně salátového a zmrzlinového bufetu. Pro větší relaxaci zvolte variantu s wellness.

O ubytování

Krásný historický Hotel Praha *** se nachází přímo na náměstí v historickém centru města Broumov. Budova hotelu je kulturní památkou a slouží hostům nepřetržitě už přes 400 let. Na dosah máte nejen CHKO Broumovsko, ale i spousty kulturních památek. Máte-li rádi krásnou přírodu, vydejte se do Adršpašsko-Teplických skal (20 km), poznejte zde Adršpašské vodopády i Broumovské stěny. V zimě to k nejbližším lyžařským vlekům Ski Kamenec a Ski areál Nebíčko budete mít cca 15 minut jízdy autem

Kde budete spát?

Bydlet budete v jednom ze 60 příjemně vybavených pokojů. K dispozici jsou dvoulůžkové, ale i tří, čtyř a pětilůžkové pokoje. Všechna lůžka na pokojích jsou pevná a pohodlná. Každý pokoj má telefon, LCD televizi, WiFi a vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC a fénem. Celý hotel je bezbariérový, má moderní výtah a je možné zajistit i speciální pokoj pro vozíčkáře.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci vás čekají snídaně formou bufetu a večeře formou teplého samoobslužného bufetu - jednotné menu s polévkou, salátový bar a zmrzlinový samoobslužný bar. K hotelu patří také příjemná kavárna.

Adršpašské vodopády Tip na výlet

Jednou z oblíbených turistických atrakcí skalního města jsou Malý a Velký Adršpašský vodopád, které najdete pod adršpašským jezírkem na říčce Metuji. Výška Velkého vodopádku je okolo 16 metrů a protože jeho průtok v létě klesá, je nad ním vybudované stavidlo, které je možné na požádání návštěvníků skal uvolnit a vodopád tak vidět v plné síle.

Hotel Praha ***

Mírové náměstí 49, Broumov
Česká republika

+420 777 801 990

hotel-praha@hotel-praha.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 250 Kč/den (malá plemena), 350 Kč/den (velká plemena)
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
14 km