Lázně Libverda spojují krásnou kolonádu s léčivými prameny a možnosti turistiky v Jizerských horách. Užijte si obojí s ubytováním v Penzionu Montána. K chuti vám přijde polopenze.

Lázně Libverda Tip na výlet

Lázeňské městečko na severu Čech v Jizerských horách je jak skvělým výchozím bodem pro túry po horách, tak i oázou odpočinku samo o sobě. Můžete se tu procházet po kolonádě během pojídání oplatků, zastavit se na Vyhlídce nad Libverdou nebo ochutnat zdejší léčebné prameny. Mají železitou chuť a pozitivní účinky na nervový systém.

Co nevynechat při návštěvě Lázní Libverda?

  • Výletní restauraci Obří sud
  • Vyhlídky nad Libverdou
  • Zámek Frýdlant
  • Na procházku se vydejte po Sluneční cestě - jedná se o značený vyhlídkový okruh, který Vás provede všemi významnými místy.
Více informací

Za odpočinkem i přírodou do Lázní Libverda

Pobyt v Penzionu Montána spojuje pobyt na horách i v lázních do jednoho. Penzion se nachází v klidné části Lázní Libverda, které jsou proslulé léčivými minerálními prameny a typickou kolonádou. Zároveň se všude kolem rozkládají Jizerské hory s celoročními přírodními lákadly.

Pokoje jsou standardně vybavené, mají vlastní koupelnu s toaletou a sprchou, televizi i WiFi připojení. Majitele domácích mazlíčků potěší možnost vzít je na dovolenou s sebou. Pochutnáte si na servírovaných snídaních a dvouchodových večeřích podávaných přímo na penzionu.

Turistika v okolí léčivých pramenů

Jizerské hory křižují mnohé cyklotrasy, za koupáním se můžete vydat na přehradu Souš. Možnosti turistiky jsou takřka nekonečné. Vydejte se na Jizeru, Ořešník či na polskou stranu Jizerských hor a nechte se vyvézt lanovkou na Smrk.

Wellness nabízí blízký Hotel Central. Navštivte saunu, vířivku nebo solnou jeskyni. Další, například kosmetické nebo masérské procedury si můžete zařídit a objednat i přímo v Penzionu Montána a Lázních Libverda (cca 2 km).

Penzion Montána

Lázně Libverda 71, Lázně Libverda
Česká republika

+420605430543

montana.libverda@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček za poplatek 50 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,1 km
Sjezdovka
14 km