Užijte si pobyt v přírodě Žďárských vrchů kousek od Nového Města na Moravě. Nudit se nebudete. K pobytu dostanete vstup do wellness se saunou a vířivkou. Dětem se jistě bude líbit, že penzion stojí vedle lanového parku.

O ubytování

Penzion Sykovec se nachází v poklidné krajině Žďárských vrchů v obci Tři studně jen 5 km od Nového Města na Moravě. Vydejte se k rybníku Sykovec (150 m) či Medlovskému rybníku (500 m), kde se v létě můžete osvěžit, kdykoli pak rybařit. Zamířit můžete i do moderního sportovního areálu Vysočina areny (5 km), Pohádkové vesničky (12 km) nebo do Žďáru nad Sázavou s UNESCO památkou (12 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 18 standardních pokojů, které prošly rekonstrukcí. Vybaveny jsou televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na chutných snídaních a večeřích. K dispozici je také bar, vinárna a venkovní posezení se zahrádkou.

Kde budete relaxovat?

K odpočinku poslouží malé wellness centrum s vířivkou a saunou s ochlazovacím bazénkem.

Cestujete s dětmi?

Děti jistě nadchne dětský koutek a lanové centrum s dětským hřištěm. Penzion se navíc může pochlubit Baby Friendly certifikací.

Penzion Sykovec

Tři Studně 38 , Tři Studně
Česká republika

608 77 87 87

recepce@sykovec.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/den
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
8 km
Vzdálenost od jezera
100 m
Zastávka
0,6 km
Sjezdovka
5,6 km