Lázně Libverda spojují krásnou kolonádu s léčivými prameny a možnosti turistiky v Jizerských horách. Užijte si obojí s ubytováním v Penzionu Montána, a navíc si ještě vyberte wellness proceduru pro zpříjemnění vaší dovolené - bude to relax ve vířivce, sauně, solné jeskyni, anebo snad jedna z masáží? K chuti přijde polopenze.

Za odpočinkem i přírodou do Lázní Libverda

Pobyt v Penzionu Montána spojuje pobyt na horách i v lázních do jednoho. Penzion se nachází v klidné části Lázní Libverda, které jsou proslulé léčivými minerálními prameny a typickou kolonádou. Zároveň se všude kolem rozkládají Jizerské hory s celoročními přírodními lákadly.

Pokoje jsou standardně vybavené, mají vlastní koupelnu s toaletou a sprchou, televizi i WiFi připojení. Majitele domácích mazlíčků potěší možnost vzít je na dovolenou s sebou. Pochutnáte si na servírovaných snídaních a dvouchodových večeřích podávaných přímo na penzionu.

Relaxace i výlety

Za dalším zpestřením pobytu se vydáte do Hotelu Central v centru lázní, kde si můžete vybrat jednu z relaxačních wellness procedur a odpočinout si tak v sauně, vířivce či solné jeskyni.

Jizerské hory křižují mnohé cyklotrasy, za koupáním se můžete vydat na přehradu Souš. Možnosti turistiky jsou takřka nekonečné. Vydejte se na Jizeru, Ořešník či na polskou stranu Jizerských hor a nechte se vyvézt lanovkou na Smrk.

Tipy na výlet

Lázně Libverda

Lázeňské městečko na severu Čech v Jizerských horách je jak skvělým výchozím bodem pro túry po horách, tak i oázou odpočinku samo o sobě. Můžete se tu procházet po kolonádě během pojídání oplatků, zastavit se na Vyhlídce nad Libverdou nebo ochutnat zdejší léčebné prameny. Mají železitou chuť a pozitivní účinky na nervový systém.

Obří sud

Chcete mít výhled na panorama Jizerských hor, vidět něco neobvyklého a dobře se najíst? Vyrazte k Obřímu sudu v Jizerských horách, v jehož mohutné konstrukci se ukrývá restaurace s tanečním sálem, sálonkem i galerií. Tato stavba na hoře Javorník je jediná svého druhu v České republice a každý den sem míří po vyznačených cestách turisté i cyklisté. Kromě jídla si tu můžete zakoupit také turistické známky a suvenýry.

Zámek Frýdlant

Ve Frýdlantu najdete pohádkové spojení středověkého hradu ze 13. století a renesančního zámku. Vydejte se na prohlídku, obdivujte krásnou architekturu i sbírky porcelánu, skla a nábytku. Vydat se můžete s průvodcem také do zbrojnice. Až budete mít historii tohoto místa v malíku, zamiřte třeba na oběd do sousedního Pivovaru Frýdlant.

Penzion Montána

Lázně Libverda 71, Lázně Libverda
Česká republika

+420605430543

montana.libverda@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 50 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno
3,83/5
Celkem 12 hodnocení