Lázně Libverda spojují krásnou kolonádu s léčivými prameny a možnosti turistiky v Jizerských horách. Užijte si obojí s ubytováním v Penzionu Montána, a navíc si ještě vyberte wellness proceduru pro zpříjemnění vaší dovolené - bude to relax ve vířivce, sauně, solné jeskyni, anebo snad jedna z masáží? K chuti přijde polopenze.

Lázně Libverda Tip na výlet

Lázeňské městečko na severu Čech v Jizerských horách je jak skvělým výchozím bodem pro túry po horách, tak i oázou odpočinku samo o sobě. Můžete se tu procházet po kolonádě během pojídání oplatků, zastavit se na Vyhlídce nad Libverdou nebo ochutnat zdejší léčebné prameny. Mají železitou chuť a pozitivní účinky na nervový systém.

Co nevynechat při návštěvě Lázní Libverda?

  • Výletní restauraci Obří sud
  • Vyhlídky nad Libverdou
  • Zámek Frýdlant
  • Na procházku se vydejte po Sluneční cestě - jedná se o značený vyhlídkový okruh, který Vás provede všemi významnými místy.
Více informací

Za odpočinkem i přírodou do Lázní Libverda

Pobyt v Penzionu Montána spojuje pobyt na horách i v lázních do jednoho. Penzion se nachází v klidné části Lázní Libverda, které jsou proslulé léčivými minerálními prameny a typickou kolonádou. Zároveň se všude kolem rozkládají Jizerské hory s celoročními přírodními lákadly.

Pokoje jsou standardně vybavené, mají vlastní koupelnu s toaletou a sprchou, televizi i WiFi připojení. Majitele domácích mazlíčků potěší možnost vzít je na dovolenou s sebou. Pochutnáte si na servírovaných snídaních a dvouchodových večeřích podávaných přímo na penzionu.

Relaxace i výlety

Za dalším zpestřením pobytu se vydáte do Hotelu Central v centru lázní, kde si můžete vybrat jednu z relaxačních wellness procedur a odpočinout si tak v sauně, vířivce či solné jeskyni.

Jizerské hory křižují mnohé cyklotrasy, za koupáním se můžete vydat na přehradu Souš. Možnosti turistiky jsou takřka nekonečné. Vydejte se na Jizeru, Ořešník či na polskou stranu Jizerských hor a nechte se vyvézt lanovkou na Smrk.

Penzion Montána

Lázně Libverda 71, Lázně Libverda
Česká republika

+420605430543

montana.libverda@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zdarma
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,1 km
Sjezdovka
14 km

Tipy na výlet

Obří sud

Chcete mít výhled na panorama Jizerských hor, vidět něco neobvyklého a dobře se najíst? Vyrazte k Obřímu sudu v Jizerských horách, v jehož mohutné konstrukci se ukrývá restaurace s tanečním sálem, sálonkem i galerií. Tato stavba na hoře Javorník je jediná svého druhu v České republice a každý den sem míří po vyznačených cestách turisté i cyklisté. Kromě jídla si tu můžete zakoupit také turistické známky a suvenýry.

Zámek Frýdlant

Ve Frýdlantu najdete pohádkové spojení středověkého hradu ze 13. století a renesančního zámku. Vydejte se na prohlídku, obdivujte krásnou architekturu i sbírky porcelánu, skla a nábytku. Vydat se můžete s průvodcem také do zbrojnice. Až budete mít historii tohoto místa v malíku, zamiřte třeba na oběd do sousedního Pivovaru Frýdlant.

Bikepark Rokytnice

Jste vášnivými cyklisty? Pak si nenechte ujít zábavu pro celou rodinu, Bikepark Rock-It-Nice, který využívá svahů a lanovky střediska Horní Domky. Čeká vás zde 7 km tratí s různými obtížnostmi od těch pro zkušené jezdce až po nenáročné rodinné trasy. Bike park je určen pro cyklisty od 5 do 80 let a jeho součástí je samozřejmě také půjčovna kol a vybavení.