Užijte si relaxační dovolenou v Hotelu Radějov ****. Ve wellness, kam máte neomezený vstup, si skvěle odpočinete ve vířivce a saunách. O víkendovém pobytu vás navíc čeká degustace a neomezená konzumace moravských vín s pohoštěním a hudbou. V ceně máte také chutnou polopenzi.

Relaxační pobyt uprostřed malebné krajiny

Podhůří Bílých Karpat nabízí krásné scenérie, které si nejlépe vychutnáte dobře najedení a odpočatí. Proto se ubytujte v Hotelu Radějov **** kousek od přehrady Lučina a čeká vás zde skvělé jídlo a moderní wellness centrum.

Můžete si vybrat mezi pokoji Standard a luxusnějšími zrekonstruovanými pokoji Superior se zrekonstruovanou koupelnou. V obou typech pokojů je samozřejmostí vlastní sociální zařízení a TV.

Gastronomie i wellness

Pochutnejte si v místní restauraci na tradičních moravských a českých pokrmech, stranou nezůstávají ani pokrmy z evropských a mimoevropských zemí. Restaurace je otevřená každý den od 9:00 do 21:00 hodin.

Užijte si relaxaci v hotelovém wellness centru, kde najdete vířivku, finskou saunu, infrasaunu, ochlazovací bazének, Kneippův chodník a relaxační zónu. Za příplatek si dopřejte také jednu z uvolňujících masáží.

Tipy na výlet

Slovácko

Oblast nekonečných vinohradů, krásné přírody, dobré nálady a mnoha zajímavých historických i kulturních památek – to je Slovácko. Nechte se vtáhnout do jedinečné atmosféry jižní Moravy a užijte si vstřícnost zdejších lidí v jednom z mnoha vinných sklípků. Pokud máte zájem o túru nebo příjemnou projížďku na kole, jste tu správně, stejně jako pokud vás zajímají starobylé hrady a zámky.

Čertoryje

V geologickém podloží této části Karpat se střídají různě silné vrstvy dvou či více usazených hornin, nejčastěji pískovců a jílovců. V minulosti si lidé myslela, že je krajina rozryta čerty. Právě odtud pochází název této národní přírodní rezervace - Čertoryje. Sesuvy půdy ale nemají ve skutečnosti na svědomí čerti, ale gravitace a voda Střídají se zde doliny s návršími. Rezervaci proslavil vzácný hmyz, rostliny a louky připomínající anglický park.

Baťův mrakodrap/Jednadvacítka

Baťův mrakodrap nechal ve třicátých letech postavit Jan Antonín Baťa jako sídlo ředitelství firmy Baťa. Ve své době šlo o unikátní budovu inspirovanou mrakodrapy v USA. Zde se nachází pověstný výtah, který měl sloužit jako Baťova kancelář. Nejvyšší budova města má číslo 21, proto je spíše známá jako "Jednadvacítka". Na její střeše se nachází vyhlídková terasa s kavárnou, která je přístupná veřejnosti. Odsud budete mít celý Zlín jako na dlani.

Hotel Radějov ****

Lučina 400, Strážnice
Česká republika

+420 518 337 533

info@hotel-radejov.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,36/5
Celkem 70 hodnocení