• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Relaxační pobyt uprostřed malebné krajiny

Podhůří Bílých Karpat nabízí krásné scenérie, které si nejlépe vychutnáte dobře najedeni a odpočati. Proto se ubytujte v Hotelu Radějov **** kousek od přehrady Lučina, kde na vás čeká skvělé jídlo a moderní wellness centrum.

Můžete si vybrat mezi pokoji Standard a luxusnějšími zrekonstruovanými pokoji Superior se zrekonstruovanou koupelnou. V obou typech pokojů je samozřejmostí vlastní sociální zařízení a TV.

Gastronomie i wellness

Pochutnejte si v místní restauraci na tradičních moravských a českých pokrmech, stranou nezůstávají ani pokrmy z evropských a mimoevropských zemí. Restaurace je otevřená každý den od 9:00 do 21:00 hodin.

V rámci provozních hodin (10:00 - 18:00) máte neomezený vstup do vířivky. Poté je možné vířivku rezervovat privátně dle ceníku hotelu a užít si relax ve dvou.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana H.)

Poukaz jsem dala jako dárek k narozeninám snaše. Na pobyt jela i s manželem a malým dva a půl ročním chlapcem. Žádný problém, personál velmi vstřícný a příjemný. Vše odpovídalo jak bylo uvedeno. Krásné prostředí okolo hotelu, čistota pokojů a vnitřních prostorů. Domnívám se, že toto místo určitě naše rodina ještě navštíví. Děkuji, že jsem mohla darovat pěkný dárek.

Skvělé (Denisa G.)

Velmi krásné prostředí, personál ochotný, milý, nabízené služby byly super, jen jsme měli zakoupeno ubytování v tom nezrekonstruovaném pokoji (koupelna), ale jinak bylo vše čisté.

Vynikající (Zdeňka K.)

Vše splněno, jak bylo napsáno, strava i wellness výborné, pokoje starší, ale postele vyhovující. Večírek ve sklípku s dobrým vínem i jídlem.