V Penzionu Stonožka nedaleko Karlovy Studánky se můžete těšit na pohodový pobyt s ubytováním v originálním obytném sudu až pro 4 osoby. Těšte se také na vstup do vířivého sudu, anebo do sudového wellness Thermal parku Hotelu Džbán ***. V ceně je také snídaně a hodina billiardu.

Wellness zážitek

Pokud rádi relaxujete, určitě navštívíte Thermal park v Hotelu Džbán *** a dopřejete si hodinu uvolňující koupel v sudu. Ke koupelím se používá minerální voda z léčivého pramene Maxmilián, který pramení přímo v útrobách hotelu. Každý koupací sud s vířivkou má kapacitu 8 osob. Kromě toho najdete v Thermal parku i saunu a ochlazovací káď.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dana U.)

Vše bylo na vysoké úrovni! Pouze připomínka k měkkým matracím, bylo by je třeba asi vyměnit, velká frekvence hostů.

Skvělé (Věra B.)

Vše odpovídalo nabízeným službám, ubytování pěkné, čisté, jídlo dobré. Koupel venku v sudech byla super.

Skvělé (Martin M.)

Příjemný penzion v krásné přírodě kousek od lázní Karlova Studánka. Menší, ale útulný pokoj. Vstřícný personál, polopenze s domácí kuchyní.

Vynikající (Martina D.)

Velice se nám pobyt líbil. Milá obsluha, ubytování příjemné a jídlo velice dobré. Celková spokojenost s pobytem v Penzionu Stonožka.

Skvělé (Kateřina P.)

Byl to dárek pro rodiče od přítele, až na to ze jim všechny dny pršelo, nestěžovali si, s jídlem spokojeni.

Skvělé (Anna D.)

Pobyt odpovídal popisu a obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno. Strava byla slabší a slíbená polopenze formou bufetu se nezakládala na pravdě, večeře byly výběrem ze dvou jídel.