Dovolená u Sečské přehrady

Užijte si krásnou přírodu CHKO Žďárské vrchy a ubytujte se v Penzionu U Čtyřlístku kousek od Sečské přehrady. Bydlet budete ve standardním pokoji s dvoulůžkovou pohodlnou postelí, lednicí, vlastním sociálním zařízením a terasou s krásným výhledem do přírody. Za příplatek můžete využít také ubytování ve srubovém apartmánu, který stojí samostatně.

Každý den se posilníte snídaní formou bufetu, večer vás pak čeká servírovaná večeře.

Wellness s pivními lázněmi

Není nad pořádnou relaxační koupel. A co teprve když se koupete v pivě! Koupel v dřevěné dubové vaně plné pivního extraktu s rašelinovou pěnou o tepotě 37 °C a k tomu ještě vychlazené pivo ve sklenici k popíjení, právě to si užijete během pobytu. Je vám to málo? A co třeba odpočinek v privátní vířivce či sauně? Dokoupit si můžete i různé masáže a kosmetické služby.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (info@penzion-uctyrlistku.cz, 721 236 683). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti do 12 let (včetně) 250 Kč/noc na pevném lůžku či přistýlce.

 • Příplatek za plnou penzi pro děti do 12 let (včetně) 150 Kč/noc.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Za příplatek je možné ubytování ve srubovém apartmánu, více informací na recepci.

 • Na místě je možné dokoupit masáže a kosmetické služby.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček 100 Kč/den

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaroslava N.)

Okolí hotelu pěkné, obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Personál velmi vstřícný,strava výborná, wellness velmi dobré, vše se dalo dobře domluvit, snažili se vždy vyjít vstříc.

Skvělé (EVA ?.)

Prostředí hotelu nic moc ale pozitivní bylo že se dobře spalo. Pobyt popisu odpovídal jen z části. Neobdrželi jsme masáž, po urgování nám ji udělali až v neděli v 9 hodin když jsme měli odjíždět. Personál až na blonďatou provozní byly super. Prostředí fajn na výlety.

Skvělé (Miloš F.)

Příjemné prostředí, ticho, klid, velmi ochotný personál. Wellness v pořádku, ale strava by mohla být lepší - čerstvé pečivo ke snídani, možnost výběru, čaj nebo káva. Personál ochotný, příjemný.

Tipy na výlet

Údolí Doubravy u Chotěboře

Údolí Doubravy u Chotěboře

Přírodní rezervace Údolí Doubravy je ideálním místem na výlet pro každého, kdo miluje přírodu. Je také zřejmě nejcennějším územím chráněné krajinné oblasti Železných hor. Na Doubravku můžete vyrazit po naučné stezce z Chotěboře nebo z vesnice Bílek. Středně náročná naučná stezka vás provede lesnatým kaňonem vytvořeným řekou Doubravou. Nejzajímavější a také nejdivočejší částí údolí je bezesporu skalnatý kaňon Koryto s hlubokými koryty a peřejemi. Svahy nad řekou tvoří skály a lesy v původní podobě, nad nimiž jediná skalní věž, nazvaná Čertův stolek. Na vrcholu nejvyšší skály najdeme zbytky zříceniny Sokolohrady s upravenou vyhlídkou. Po cestě nás čekají také vodopády a další zajímavosti.

Čáslav

Čáslav

Město Čáslav nechal v roce 1260 založit král Přemysl Otakar I. Dnešní vzhled historické části města je především barokní, na náměstí však najdete i původní gotické a renesanční domy. Náměstí vévodí Žižkův pomník a Mariánský sloup. Za zajímavou přírodopisnou expozicí zamiřte do Husova muzea, za návštěvu ale stojí také gotický Kostel svatého Petra a Pavla nebo zdejší synagoga.

Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod

Ve městě jednoznačně navštivte historické náměstí, kde najdete například dům žurnalisty a spisovatele Karla Havlíčka Borovského, ve kterém dnes můžete navštívit muzeum. V renesančním štítu Staré radnice najdete kostru hlásného Hnáta, který podle pověsti zradil město a otevřel bránu jihlavskému vojsku. Štáflova bašta, středověká roubená chalupa, zase patří k nejstarším dochovaným stavbám tohoto typu v Česku. Na procházku si vyberte park Budoucnost, který se nachází jen kousek od centra. Najdete zde několik rybníků, vodopád, altánek a řadu vycházkových cest. Na park navazuje také řada cyklostezek. V létě nevynechejte návštěvu venkovního koupaliště s několika bazény. Toto město s bohatou historií, kavárnami, pivovarem Rebel zimním stadionem i bazénem se slanou vodou rozhodně stojí za návštěvu.