Užijte si pobyt pro dva v dependance hotelu Renospond s bohatou polopenzí. Rašelinový zábal, masáž a omlazující procedura. Pobyt v čisté přírodě jedné z nejekologičtějších oblastí Česka.
Užijte si pobyt pro dva v dependance hotelu Renospond s bohatou polopenzí. Rašelinový zábal, masáž a omlazující procedura. Pobyt v čisté přírodě jedné z nejekologičtějších oblastí Česka.

Depandance Hotelu Renospond, který je obklopen čistou přírodou Vysočiny

Celý hotelový komplex se nachází na úpatí Českomoravské vrchoviny, která je jednou z ekologicky nejčistších oblastí České republiky.

Tato lokalita je bohatá na kulturní památky a přírodní krásy jako jsou pískovcové útvary Toulovcovy maštale. Okolí hotelu nabízí i mnoho značených turistických a cyklo tras a to nejen pro zdatné turisty, ale i pro klidné procházky v nádherné přírodě vhodné třeba pro rodiny s dětmi.

Ke zpříjemnění Vašeho pobytu je Vám k dispozici nově otevřené wellness centrum, které nabízí privátní whirlpool, privátní saunu, pestrou nabídku masáží, perličkové aroma koupele, kosmetické ošetření pleti i celého těla a solárium.

Kam na výlet v okolí


  • Zámek Nové Hrady, pozoruhodná rokoková stavba s rozsáhlým přírodním areálem.
  • Litomyšl, dominantou města je unikátní renesanční zámek, který je od r. 1999 zapsán v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO
  • Toulovcovy maštale jsou přírodní oblastí pískovcových skal a borových lesů

Ideální je okolí také pro romantické vycházky nebo projížďky na kole v přírodě.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ludek .)

Pobytu nebylo co vytknout, vstřícný personál, chutné jídlo, čisto a útulno. Rádi využijeme znovu

Skvělé (Dobroslava B.)

Prostředí hotelu příjemné, množství vhodných lokalit k pěší i cykloturistice. Skalní obydlí ve Zderazi, Toulovcovy maštale , skalní bludiště, zámek Nové Hrady... Personál vstřícný. Wellness vířivka super, avšak malá sprcha, bez fénu a osušek, málo odkládacích ploch max. pro 2 osoby. Velká pochvala masérce sl. Terezce, vřele doporučuji. Strava dostatečná, snídaně se servírovaným čajem v konvici překvapením....

Vynikající (Radomíra C.)

Velmi se nám líbilo, prostředí, služby, ochota pracovníků hotelu. A protože právě pršelo, poprosili jsme o odvoz ze zastávky ČSAD do hotelu na recepci. Taková ochota se jen tak nevidí. Během 5 min. si pro nás přijela osobně paní recepční. Za to jí patří velké díky. Taktéž nás dovezla při cestě zpět.

Skvělé (Zuzana K.)

Personál vstřícný a prostředí příjemné. krásné výlety po okolí - Toulovcovy maštale...

Skvělé (Martin B.)

Ochotný a vstřícný personál, který dělá vše pro spokojenost hostů. Krásná příroda pro pěší tůry.

Skvělé (Soňa H.)

spokojeni, až na malý nedostatek, nebyli jsme informování o malování kuchyně tudíž jsme si nemohli při odjezdů dát oběd.

Vynikající (Jana D.)

Hotelové prostředí velmi příjemné, personál vstřícný a služby wellness přesně dle rozpisu na poukazu, hotelové prostředí má vynikající zázemí i pro rodiny s dětmi, vřele doporučuji zvláště na letní rekreaci.

Vynikající (miloslava K.)

S ubytováním a stravou jsme byli velmi spokojeni. Personál se choval k naší spokojenosti. Pobyt zahrnoval vše co bylo v nabídce. Dokonce i masáž, která byla v ceně, předčila naše očekávání. Velké +++++

Vynikající (Eva J.)

Pobyt byl pěkný, při příjezdu v recepci mladá slečna, nebyla moc ochotná, naštěstí druhý a třetí den měla službu jiná paní recepční a moc ráda a ochotně poradila s výlety a podobně. Skvělá masáž a koupel.

Vynikající (PAVEL H.)

Pekné klidné místo, strava výborná, personál vstřícný, milý a ochotný, služby a celkový dojem ten nejlepší.