Užijte si pobyt pro dva v dependance hotelu Renospond s bohatou polopenzí. Rašelinový zábal, masáž a omlazující procedura. Pobyt v čisté přírodě jedné z nejekologičtějších oblastí Česka.

Depandance Hotelu Renospond, který je obklopen čistou přírodou Vysočiny

Celý hotelový komplex se nachází na úpatí Českomoravské vrchoviny, která je jednou z ekologicky nejčistších oblastí České republiky.

Tato lokalita je bohatá na kulturní památky a přírodní krásy jako jsou pískovcové útvary Toulovcovy maštale. Okolí hotelu nabízí i mnoho značených turistických a cyklo tras a to nejen pro zdatné turisty, ale i pro klidné procházky v nádherné přírodě vhodné třeba pro rodiny s dětmi.

Ke zpříjemnění Vašeho pobytu je Vám k dispozici nově otevřené wellness centrum, které nabízí privátní whirlpool, privátní saunu, pestrou nabídku masáží, perličkové aroma koupele, kosmetické ošetření pleti i celého těla a solárium.

Kam na výlet v okolí


  • Zámek Nové Hrady, pozoruhodná rokoková stavba s rozsáhlým přírodním areálem.
  • Litomyšl, dominantou města je unikátní renesanční zámek, který je od r. 1999 zapsán v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO
  • Toulovcovy maštale jsou přírodní oblastí pískovcových skal a borových lesů

Ideální je okolí také pro romantické vycházky nebo projížďky na kole v přírodě.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří ?.)

Dobrý pobyt v hotelu uprostřed přírody se vším, co jsme si objednali, hlavně si ceníme projížděk na kolech.

Skvělé (Vítězslav Z.)

Prostředí hotelu bylo hezké, krásná příroda kolem, personál na jedničku, jen byl malý pokojík (dva jsme se tam vedle sebe s postelí a židlemi nemohli vlézt) :-) .... a ještě k tomu byla v hotelu v sobotu svatba, takže nikdo nemohl spát až do pozdních hodin.

Skvělé (Soňa H.)

spokojeni, až na malý nedostatek, nebyli jsme informování o malování kuchyně tudíž jsme si nemohli při odjezdů dát oběd.

Vynikající (Vladimír S.)

Pobyt přesně odpovídal představám. Krásná příroda, ideální počasí. Krásné prostředí pro pěší turistiku.

Skvělé (Dobroslava B.)

Prostředí hotelu příjemné, množství vhodných lokalit k pěší i cykloturistice. Skalní obydlí ve Zderazi, Toulovcovy maštale , skalní bludiště, zámek Nové Hrady... Personál vstřícný. Wellness vířivka super, avšak malá sprcha, bez fénu a osušek, málo odkládacích ploch max. pro 2 osoby. Velká pochvala masérce sl. Terezce, vřele doporučuji. Strava dostatečná, snídaně se servírovaným čajem v konvici překvapením....

Vynikající (Eva J.)

Pobyt byl pěkný, při příjezdu v recepci mladá slečna, nebyla moc ochotná, naštěstí druhý a třetí den měla službu jiná paní recepční a moc ráda a ochotně poradila s výlety a podobně. Skvělá masáž a koupel.

Vynikající (Petr S.)

Personál velice ochotný a milý, služby odpovídaly nabídce. Doporučujeme a určitě se ještě vrátíme.

Vynikající (Jaroslava V.)

S pobytem jsme byli spokojeni: perfektní strava a dostatek,všude čisto,výborná grilovačka,welnes též ok, jen nám vadilo ubytování, čtyři lůžka na pokoji,kde pak není ani k hnutí,prostor tak 1 x 1 m s dětmi. To jsme měli štěstí,že bylo krásně,nedovedu si představit,kdyby bylo deštivo. Jinak se nám to vše moc líbilo,milý a vstřícný personál.

Vynikající (Anna S.)

S pobytom sme boli spokojní, naozaj všetko ako bolo v popise, žiadny problém, vrelo odporúčame...

Skvělé (Martin B.)

Ochotný a vstřícný personál, který dělá vše pro spokojenost hostů. Krásná příroda pro pěší tůry.