• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Hotel obklopený čistou přírodou Vysočiny

Celý hotelový komplex Renospond se nachází na úpatí Českomoravské vrchoviny, která je jednou z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Tato lokalita je bohatá na kulturní památky a přírodní krásy, jako jsou pískovcové útvary Toulovcovy maštale. 

Ubytováni budete přímo v Hotelu Renospond. Na každém pokoji je možnost přistýlky a WiFi. Za příplatek můžete mít na pokoji také TV. Některé pokoje disponují vlastním sociálním zařízením.


Baby friendly hotel

Hotel je ideální pro dovolenou s dětmi a to i těmi nejmenšími. Nejen, že okolí poskytuje množství možností procházek, které zvládnou i děti, ale i hotel je na pobyt rodin s dětmi připraven. K dispozici je zde dětská postýlka, dětská stolička, mikrovlnná trouba, lednička, dětské hřiště a dobrodružný dětský koutek.


Dokonalá relaxace během procedur

Ke zpříjemnění vašeho pobytu je vám za příplatek k dispozici nově otevřené wellness centrum, které nabízí privátní whirlpool, privátní saunu, pestrou nabídku masáží, perličkové aroma koupele, kosmetické ošetření pleti i celého těla a solárium.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Dobroslava B.)

Prostředí hotelu příjemné, množství vhodných lokalit k pěší i cykloturistice. Skalní obydlí ve Zderazi, Toulovcovy maštale , skalní bludiště, zámek Nové Hrady... Personál vstřícný. Wellness vířivka super, avšak malá sprcha, bez fénu a osušek, málo odkládacích ploch max. pro 2 osoby. Velká pochvala masérce sl. Terezce, vřele doporučuji. Strava dostatečná, snídaně se servírovaným čajem v konvici překvapením....

Vynikající (Vladimír S.)

Pobyt přesně odpovídal představám. Krásná příroda, ideální počasí. Krásné prostředí pro pěší turistiku.

Vynikající (Marie N.)

Vše výborné.