• Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Hotel obklopený čistou přírodou Vysočiny

Celý hotelový komplex Renospond se nachází na úpatí Českomoravské vrchoviny, která je jednou z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Tato lokalita je bohatá na kulturní památky a přírodní krásy, jako jsou pískovcové útvary Toulovcovy maštale. 

Ubytováni budete přímo v Hotelu Renospond. Na každém pokoji je možnost přistýlky a WiFi. Za příplatek můžete mít na pokoji také TV. Některé pokoje disponují vlastním sociálním zařízením.


Baby friendly hotel

Hotel je ideální pro dovolenou s dětmi a to i těmi nejmenšími. Nejen, že okolí poskytuje množství možností procházek, které zvládnou i děti, ale i hotel je na pobyt rodin s dětmi připraven. K dispozici je zde dětská postýlka, dětská stolička, mikrovlnná trouba, lednička, dětské hřiště a dobrodružný dětský koutek.


Dokonalá relaxace během procedur

Ke zpříjemnění vašeho pobytu je vám za příplatek k dispozici nově otevřené wellness centrum, které nabízí privátní whirlpool, privátní saunu, pestrou nabídku masáží, perličkové aroma koupele, kosmetické ošetření pleti i celého těla a solárium.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jaroslav K.)

Krásné, klidné okolí, pěkný velký pokoj, chutné jídlo, ochotný personál. Malé mínus, ač se topilo, v pokoji bylo celkem chladno (vysoké stropy, krajový pokoj), ale ochotně nám zapůjčili přímotop.

Vynikající (Marie M.)

Spokojenost byla veliká, personál ochotný, všude čisto.

Skvělé (Milena M.)

S pobytem jsme celkově byli spokojení. Personál, poskytnuté služby, vše bylo jak mělo být. Jedinou výtku, kterou bychom uvedli, je úroveň vybavení pokojů - v převážné většině tato zařízení prezentují na Vašich stránkách lepší úroveň pokojů, než do čeho Vás poté umístí (na Vašich stránkách prezentují apartmány atd.) a Vám dají pokoj, kde se sotva 2 lidé vyhnou. My jsme zde byli se 2 vnoučaty, z toho jedno spalo více méně na zemi!