O ubytování

Celý hotelový komplex Renospond se nachází v Proseči u Skutče na úpatí Českomoravské vrchoviny, která je jednou z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Tato lokalita je bohatá na kulturní památky a přírodní krásy. Doslova pár kroků budete mít Toulovcovy maštale, což je přírodní oblast pískovcových Budislavských skal a borových lesů. Na výlet se vydejte i na zámek Nové Hrady (6 km) nebo do Pivnické a Střítěžské rokle (6 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 22 pokojů, na každém je možnost přistýlky a WiFi. Za příplatek můžete mít na pokoji také TV. Některé pokoje disponují vlastním sociálním zařízením.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci, která se specializuje na pokrmy české kuchyně a zakládá si na kvalitních surovinách, vás čekají snídaně formou bufetu a večeře o dvou chodech. K dispozici je i venkovní terasa s možností grilování.

Kde budete relaxovat?

Za relaxací zamiřte do nově otevřeného wellness centra, které nabízí privátní vířivku a saunu, pestrou nabídku masáží, perličkové aroma koupele, kosmetické ošetření pleti i celého těla a solárium.

Cestujete s dětmi?

K dispozici je zde dětská postýlka, dětská stolička, mikrovlnná trouba, lednička, dětské hřiště, dobrodružný dětský koutek, trampolína a dětský bazén.

Něco navíc

Máte rádi sport? Tak to budete nadšení. K dispozici je venkovní stolní tenis, hřiště na volejbal a nohejbal, kulečník, fotbálek, ruské kuželky, ale také přírodní koupaliště. Po domluvě je tu také možnost rybolovu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavlína Č.) ( - Česko)

Vše dokonale supr

Vynikající (Olga M.) ( - Česko)

Velmi spokojená, okolí moc pěkné.

Vynikající (Eva S.) ( - Česko)

Vše bylo v pořádku