Relaxační pobyt v luxusním Hotelu Banderium *** na jihu Slovenska si užije opravdu každý. Těšte se na polopenzi, privátní sauny i vířivku přímo v hotelu a celodenní vstup do termálních lázní Komárno či Komárom. Využít můžete i slevu na další odpočinek - do wellness v Hotelu Patince či na další vstup do lázní.

O ubytování

Luxusní Hotel Banderium *** najdete v samém srdci města Komárno, jen několik málo metrů od hranic s Maďarskem. Užijte si například relax v blahodárné komárňanské termální vodě na vyhlášeném zdejším koupališti (750 m), prohlédněte největší historickou památku města starobylou Pevnost (750 m), ale i jiné krásné památky jako Nádvoří Evropy, Zichyho palác nebo Důstojnický pavilon stojí za zhlédnutí - a dojdete k nim za 5 minut od hotelu.

Kde budete spát?

Hotel nabízí ubytování v jednom z 15 stylových, klimatizovaných, dvoulůžkových pokojů s nadstandardním vybavením, jako například televize, DVD přehrávač, WiFi připojení, minibar, trezor, telefon a vlastní koupelna s fénem.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je restaurace nabízející tradiční slovenskou a maďarskou kuchyni připravovanou z kvalitních surovin. K dispozici je i kavárna.

Kde budete relaxovat?

V hotelu nechybí ani krásné wellness centrum, kde můžete odpočívat ve vířivce, infra a finské sauně. 

Hotel Banderium ***

Hotel Banderium ***

Námestie Generála Milana Rastislava Štefánika 11 , Komárno
Slovenská republika

+421 35 77 30 156

info@banderium.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Lázně
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,1 km
Aquapark
2,5 km
Sjezdovka
70 km

Tipy na výlet

Termální koupaliště Komárno

Termální koupaliště KomárnoTip na výlet

Celoroční relax přináší termální koupaliště v Komárně na ploše 2,5 hektarů. Návštěvníky láká zejména minerální voda s léčivými účinky na kloubové, revmatické a ženské nemoci. V letní části areálu se nachází hned několik bazénů včetně sportovního a dvou dětských. Celoročně tady můžete využívat vnitřní bazén s termální vodou, dvě sauny s ochlazovacím bazénem, rehabilitační tělocvičnu, nabídku masáží i fitness-centrum. Odpočívat zde můžete i ve finské a infra sauně. V areálu střediska jsou také plážové prostory, hřiště pro děti a minigolf.

Vstupné:

  • Dospělí: 4,80 €/osoba
  • Senioři: 3,50 €/osoba
  • Studenti: 3,90 €/osoba
  • Děti (od 4 do 15 let): 3,80 €/osoba
Více informací
Komárno
Komárno
Most Marie Valérie
Most Marie Valérie
Komárom
Komárom