Perfektní letní nabídka pro dva a až 2 děti do 18-ti let zdarma ve Vile Borievka*** v Tatranské Lomnici. Vytvořte si dovolenou podle Vašich představ - od ubytování, stravy, wellness až po ALL INCLUSIVE.

Pobyt podle Vašich představ v centru Tater

Tatranská Lomnice je srdce Tater a už při příjezdu Vás okouzlí nádherná architektura a atmosféra celé obce přímo pod Tatrami. V tomto malebném prostředí můžete strávit týdenní dovolenou, kterou si seskládáte podle Vašich představ.

Vila Borievka*** působí příjemným, rodinným dojmem a hned při příjezdu na recepci Vás přivítá a ubytuje milá recepční. Všechny pokoje jsou slunečné, čisté a udržované.

Můžete se těšit na pohodlnou pohovku, nábytek vyrobený na míru a nechybí ani kuchyňské spotřebiče a trezor. V pokojích jsou kvalitní, pohodlné postele, které zajistí, aby se každý host vždy vyspal do růžova a načerpal novou energii.

Turistika pod Lomnických štítem

Ve volném čase se můžete věnovat turistice - možností je víc než dost. Mezi oblíbené aktivity hostů patří: 

  • Výstup na „Hrebienok“, pěšky nebo lanovkou 
  • Túra na Lomnický štít je ideální pro sportovce
  • Rodiny s dětmi rády navštěvují Belianskou a Ledovou jeskyni
  • Termální koupaliště Vrbov s léčivou vodou je vzdáleno 15 minut autem, ceny jsou velmi přijatelné

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miloš V.)

Vše odpovídalo slíbenému. Místní stravu jsme nevyužívali vzhledem k široké nabídce v celém okolí a její rozmanitosti. Rozhodně bychom doporučili navšívit maximum míst v Tatrách. Stojí to za to.

Vynikající (Lucie B.)

Prostředí nádherné, obdrželi jsme vše, co v kuponu bylo, stravu nemohu posoudit nestravovali jsme se, personál milý a vstřícný.

Vynikající (Helena V.)

Byli jsme moc spokojeni, ubytování pěkné, vše čisté, vše co bylo slíbeno, bylo dodrženo :). Udělali jsme si pěkný výšlap až na Skalnaté pleso - asi 3,5 hod, částečně po sjezdovkách.

Vynikající (Alena K.)

Byli jsme s ubytováním velmi spokojeni, personál byl milý a vstřícný. Pokoj čistý, vybavení dle popisu.

Vynikající (Aneta K.)

Penzion byl nádherný a vše odpovídalo popisu a na recepci byla velice příjemná paní recepční :).

Vynikající (Blanka C.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu nabídky. Pokoje útulné, nově zařízené. Mohu jenom vřele doporučit. Na welnessu jsme nebyli, měli obsazeno dětmi, které v tu dobu měly prázdniny, takže nemohu hodnotit. Okolí pěkné, byli jsme zde již dvakrát v létě, tak jsme si to užili i v zimě. Splnili jsme si sen.

Skvělé (Agnieszka B.)

S pobytem, co se týká ubytování, jsme velice spokojeni. Pokoj předčil naše očekávání. Nadstandartní vybavení bylo perfektní.

Vynikající (Bernadeta K.)

Maximálna spokojnosť.Ubytovanie bolo výborné,okolie krásnestrava a personál tiež super.

Skvělé (Tibor F.)

S pobytom spokojný až na to ,že vila Borievka nemá výťah (len pre tam bývajúcich / a batožinu bolo treba nosiť v rukách a recepčna v hoteli Tulipán nemala o tom prehľad ani snahu to riešiť.

Skvělé (Radim S.)

Spokojenost s ubytováním, bohužel jsme neměli info, že pouze 2 pokoje ze 7 mají balkón, byl bych si jej objednal předem:-) Na podzim už s balkónem.......