Pobyt pro dva na 3 až 8 dní ve stylovém penzionu Blanka v centru turistiky Belianských Tater - Ždiaru. Polopenze, zábava a perfektní možnosti aktivního vyžití pro dvojice i rodiny s dětmi.
Pobyt pro dva na 3 až 8 dní ve stylovém penzionu Blanka v centru turistiky Belianských Tater - Ždiaru. Polopenze, zábava a perfektní možnosti aktivního vyžití pro dvojice i rodiny s dětmi.

Pobyt přímo v centru nejkrásnější části Tater


O Belianských Tatrách se říká, že jde o nejhezčí část slovenských velehor. Přesvědčit se o tom můžete sami při pobytu v penzionu Blanka, který leží ve Ždiaru a je obklopen přírodou a tradiční lidovou architekturou. Z penzionu je navíc krásný výhled do hor.

Penzion je stylově zařízený, pokoje jsou komfortně a vkusně vybaveny s vlastním sociálním zařízením, TV a rádiem. Večery můžete trávit posezením ve stylové jídelně nebo na terase. Pro nejmenší nechybí hřiště a dětský koutek.


Aktivní dovolená s nespočtem možností, jak trávit volný čas


Díky skvělé poloze penzionu se odsud snadno vydáte na túry i procházky, do aquaparků i za kulturou a historií. Svoji dovolenou tedy můžete trávit opravdu aktivně. 

V okolí doporučujeme:

  • splavování Dunajce z Červeného Kláštora
  • túry ze Ždiaru do Tatranské Lomnice přes Skalnaté Pleso
  • památky UNESCO - Levoča, Spišský hrad, Spišská Kapitula
  • Belianská jeskyně (u níž najdete Spiderpark plný atrakcí)
  • Muzeum TANAPu
  • termální aquapark Vrbov a Aquacity Poprad
  • bobová dráha v Bachledovej

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jarmila N.)

Pobyt v penzionu Blanka splnil všechna naše očekávání, majitelé byli velice příjemní lidé, jídlo bylo skvělé, domácí atmosféra, zkrátka vše na jedničku. :-)))))))

Vynikající (Milan T.)

Pobyt splnil naše očakávanie. Boli sme vľmi spokojní. Príjemné prostredie, príjemní ľudia, čisto. Pobyt odporúčam.

Skvělé (Otisk Tomáš T.)

Krásné místo pobytu a penzion je příjemný s nádhernou květinovou výzdobou. Hlavním pozitivem je klid v penzionu a precizní čistota pokojů. Vhodné místo pro rodiny s dětmi - trampolína po celodenní tůře potěší. Náš pokoj byl však velice tmavý navíc s příšernými plastovými lampičkami na nočních stolcích, které nesvítily - opraveno po dvou dnech! Jídlo na večeři průměrné, dost se na něm šetří, ale asi odpovídá ceně pobytu. Snídaně byly lepší, především domácí palačinky potěšily. Majitele se snaží a penzion má své pozitiva. Pokud hledáte čisté klidné místo pro rodinu s dětmi a na jídlo nejste nároční tak doporučuji k navštívení.

Vynikající (Žaneta P.)

Maximálna spokojnosť s výberom penzionu!!! 100% !!! Určite doporučujeme navštíviť...

Vynikající (Zdeňka H.)

Se službami jsme byli velmi spokojeni. Hned den po příjezdu jsme si naplánovali túru do vysokých Tater s odjezdem v 7.20 ráno, čili dlouho před snídaní. Požádali jsme o balíček, který nám byl ochotně připraven a v objemu daleko vyšším, než odpovídalo snídani. I jinak - výborná kuchyně, nebylo co vytkonout.

Vynikající (Miroslav R.)

Maximální spokojenost. Vše odpovídalo dle nabídky. Ubytování dle nabídky, stravování na vysoké úrovni.

Vynikající (Zdeňka S.)

Naše spokojenost byla 100%. Nádherné prostředí, příjemní lidé, senzační ubytování, dobré jídlo. Můžeme všem jen vřele doporučit.

Skvělé (Martina ?.)

Pobyt odpovedal popisu, personál bol veľmi milý a panovala tam skutočne rodinná atmosféra. My sme boli všetci spokojní.

Vynikající (Zdeněk M.)

Spokojenost velká , jak s pokojem tak i s jídlem. Majitelé příjemní , a i výlety poradili.

Vynikající (Iren H.)

Krásné rodinné ubytování, všude čisto a klid, výborná domácí kuchyně, velké porce. Naprostá spokojenost.