Těšte se na rodinnou dovolenou plnou relaxu a krásné štýrské přírody. V hotelu Berghof Mitterberg *** na vás čeká bohatá polopenze, wellness s bazénem a saunami, Dachstein Card, tenis, bowling, fotbálek a šipky.

Bad Mitterndorf Tip na výlet

Bad Mitterndorf je městečko v údolí Hinterbergertal, leží ve stínu horských masivů a nabízí spoustu možností zábavy. Kromě nových termálních lázní naleznete v městečku s krásným výhledem také spoustu restaurací a kaváren s typickou alpskou atmosférou. Okolo Bad Mitterndorfu leží nespočet turistických stezek a cyklistických tras, přírodu ozvláštňují četná průzračná jezera, která rozhodně stojí za vidění v jakémkoli ročním období.

Luxusní rodinná dovolená v rakouském Štýrsku

Hotel Berghof Mitterberg *** leží u malebné obce Gröbming v údolí Enns, obklopeném ze všech stran kopci a krásnou přírodou.

Čeká na vás ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, sejfem, minibarem, TV/SAT, WiFi a balkonem. Hotelová restaurace kromě kulinářských zážitků nabízí také krásný výhled a letní terasu pro příjemné posezení u jídla.

Relax i sport přímo v hotelu

V luxusním hotelovém wellness, jehož využívání si můžete připlatit, naleznete regenerační bazén, odpočinkovou zónu, solárium a sauny. Neváhejte se také objednat na různé masáže a procedury.

Přímo v hotelu či v jeho bezprostřední blízkosti se rozhodně zabavíte, na místě jsou tenisové kurty, stoly na ping pong, fotbalové, volejbalové či basketbalové hřiště. Pro děti pak dětské hřiště či dětský koutek.

Výlety do okolní přírody

Vyrazte na dlouhou pěší túru po majestátních kopcích nebo na příjemnou rodinnou procházku krásným údolím. Kromě množství stezek pro začátečníky i pokročilé turisty je v okolí ubytování také spousta cyklostezek, takže nasedněte a šlápněte do pedálů. Už jen ten výhled, který se vám po cestě naskytne, bude stát za to.

Vydejte se také do centra Štýrska, druhého největšího rakouského města Graz se spoustou historických památek.

Hotel Berghof Mitterberg ***

Matzling 69, Mitterberg
Rakousko

+43 368 434 002

info@berghof-mitterberg.at

Check in
13:00 - 22:00
Check out
7:00 - 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen 15 €/den
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
2,1 km
Sjezdovka
22,4 km