Hotel Berghof Mitterberg ***

Hotel Berghof Mitterberg ***

Matzling 69, Mitterberg
Rakousko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
13:00 - 22:00
Check Out
7:00 - 10:00
Domácí mazlíček
za 15 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
2,1 km
Sjezdovka
22,4 km

O ubytování

Hotel Berghof Mitterberg *** se nachází v malebné horské obci Mitterberg-Sankt Martin v regionu Schladming-Dachstein v rakouském Štýrsku. Přijeďte si užít příjemnou rodinnou atmosféru, luxusní zázemí i pestré volnočasové aktivity a u toho objevovat krásy „Zeleného srdce Rakouska“.

Štýrsko je nejoblíbenějším prázdninovým regionem samotných Rakušanů a pyšní se neobvyklou rozmanitostí krajiny. Hotel Berghof Mitterberg *** ležící v nadmořské výšce 800 metrů je ideálním výchozím bodem pro výlety pěšky i na kole po četných turistických trasách v jeho okolí. Zdolat můžete například Grimming (18 km) – nejmohutnější osamoceně stojící horu v pohoří Dachstein, případně další vrcholy jako Gumpeneck (20 km) či Kammspitz (11 km). Parádními cíli výletů jsou také například vodopády Riesachfälle (35 km), jezero Ödensee (29 km) či obří ledová jeskyně Dachstein (33 km).

Skvělým zpestření dovolené je návštěva zábavního parku Gröbming (9 km) s velkým lanovým centrem a dalšími atrakcemi pro malé i velké. Za nerušenou relaxací se vydejte do termálních lázní GrimmingTherme, kde si po aktivitách v horách dokonale odpočinete.

Region Schladming-Dachstein nabízí také perfektní podmínky pro dovolenou v zimě. Mezi milovníky zimních sportů se největší popularitě těší ski areály Ennstal (16 km), Ski Amadé (40 km) či Schladming Dachstein (28 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. Součástí vybavení je satelitní televize, WiFi připojení, minibar, trezor a fén. Některé z pokojů mají balkon.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s letní terasou a zimní zahradou si budete vychutnávat nejen kulinářské zážitky, ale také nádherný výhled na krajinu Mitterbergu. Každé ráno se posilníte při bohaté bufetové snídani. Po dni stráveném v horách pak doplníte energii při 4chodové večeři, která se skládá z polévky, salátu, hlavního jídla a dezertu.

Kde budete relaxovat?

Aktivní dovolená v horách se neobejde bez poctivé relaxace. Za tou se vydejte do hotelového wellness centra. Najdete zde regenerační bazén s výhledem na hory, solárium a sauny (finskou, infračervenou a bio). Dopřát si můžete také uvolňující masáž.

Cestujete s dětmi?

Pro zábavu malých hostů je tady dětské hřiště a dětský koutek. Starší děti a dospělí se pobaví ve společenské místnosti s billiardem, stolním tenisem a šipkami.

Něco navíc

Hotel nabízí skvělé zázemí pro sportovní nadšence: dva tenisové kurty a multifunkční hřiště na fotbal, volejbal a basketbal. K dispozici je také posilovna.