Popis ubytování

Rádi Vás uvítáme v krásném prostředí přehrady Křetínka u Letovic, kde Vám nabízíme k pronájmu na prostorné zahradě, zahradní domek o rozloze 6 x 4m s terasou 2 x 6m. Zahradní domek se nachází u Křetínské přehrady (Letovická nádrž) v obci Vranová.

Každého potěší určitě možnost zapůjčení grilu. Velká venkovní pergola s posezením 5x4m s posezením pro 8osob. Na pozemku je možnost parkování vč. karavanu. Zvířata jsou povolena po dohodě s majitelem. Celý pozemek je oplocený. Preferujeme minimální dobu pobytu 3 dny a více. Objekt ve Vámi vybraném termínu pronajímáme jako celek. Možnost použití velké venkovní vířivky a masážního křesla za poplatek. Zapůjčení kola (elektokola), paddleboardu, pramice, nafukovacího člunu, rybářského vybavení za poplatek po dohodě s majitelem. Wifi a TV v objektu. V objektu kazetové hry a PSP pro zábavu při dešťivém počasí.

V pohodové dojezdové vzdálenosti jsou města Brno 50 km, Blansko 35 km, Svitavy 30 km a Boskovice 15 km.

Popis okolí

Přírodní koupání, cykloturistika, tenisové kurty, wakeboarding, windsurfing, rybaření, turistika.

V blízkosti se nachází jeskyně Blanických rytířů v Rudce, Moravský kras, hrad Svojanov, zámek Lysice a Letovice, Burianova rozhledna, Bohuňovské skály a další krásná místa. Pro milovníky golfu je v blízkosti golfové hřiště Kořenec Golf country club (22 km). Na vodní ploše cca 300m od ubytování se dá jak odpočívat, tak provozovat různé vodní sportovní aktivity a to od rybaření, wakeboarding, windsurfing a jiné. Po dohodě s majitelem je zde možnost zapůjčit vybavenou loď (pramice 4 m) pro rybáře nebo k odpočinku (koupání) včetně elektromotoru a echolotu. Dále možnost zapůjčit kola, elektrokola, motorku Harley Davidson V - rod a vyrazit po okolí s větrem v zádech.

Možnosti koupání: přehrada Křetínka, vodní nádrž Letovice, koupaliště Letovice, koupaliště Olešnice, koupaliště Březová nad Svitavou, koupaliště Lysice, lom sv. Anna Březina, bazén Boskovice, koupaliště Boskovice - Červenka , koupaliště Velké Opatovice, koupaliště Šebetov, koupaliště Jevíčko, rybník Suchý, koupaliště Němčice, koupaliště Chronice.

Blízká lyžařská střediska: Olešnice, Hluboké u Kunštátu, Hodonín u Kunštátu.

Doplňující informace

Ceny jsou uvedeny vč. DPH. Poplatek za jeden den navíc je 1.800,- při zaplaceném pobytu, nelze objednat jen jeden den.
Cena se platí na dny, ne na noci . Příklad týdenního pobytu: termín například od pondělí-neděle je týdenní pobyt. Od pondělí do pondělí si už účtuje jeden den pobytu navíc.

Objekt se v jednom termínu objednává jako celek. Parkování karavanu na pozemku 200 Kč/den bez připojení elektřiny. Domácí mazlíček povolen za poplatek 100,-/den.

U objektu je možnost postavit na pozemku vlastní stan za poplatek 80 Kč/den, nebo vám stan zapůjčíme za poplatek 150 Kč/den. Podmínkou je mít zaplacený celý pobyt.

Platební údaje: při objednání bude vystavena FA na 100% z ceny, vratná kauce 2.000,- na místě,-. Při příjezdu více jak 5 osob se za každou osobu navíc platí poplatek 150,-/den maximální počet na pozemku je 10 osob.

Ubytování Křetínka

Ubytování Křetínka

Vranová 157,
Vranová, Česká republika

Check in
od 14:00
Check out
do 9:00
Mazlíček
Ano
WiFi
Ano
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Sprchový kout
Vířivka
TV
Rychlovarná konvice
Mikrovlnka
Chladnička
Mrazák
Pračka
Klimatizace
Prostor na úschovu kol
Povlečení zajištěno
Ručníky zajištěné

Vnější vybavení

Venkovní terasa
Kryté venkovní sezení
Trampolína
Zahradní nábytek
Ohniště
Gril

Okolí objektu

Oploceno
Udržovaná zahrada (okrasná)
Travnatá plocha u objektu
Blízký les (do 100m)
U přehrady

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Kola k dispozici, půjčovna kol
Přírodní koupání v blízkosti
Blízké veřejné koupaliště / bazén
Cykloturistické trasy
Sjezdovky
Běžkařské trasy
Tenis
Golf
Rybaření
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Rybolov (lovná vodní plocha v těsné blízkosti)
Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry

Možnosti stravování

Bez stravy
Restaurace poblíž objektu

Možnosti platby

Hotovostí
Převodem na účet