Popis ubytování

Chata je celodřevěná s kamennou podezdívkou, stojící na vlastním pozemku. Vzdálenost od přehrady cca 350m a dalších 300m je to na hlavní pláž. (koupelna a WC) je zděná. Jedná se o dvouchatu resp. dvě samostatné chaty pouze postavené vedle sebe. Druhá chata je ve vlastnictví jiného majitele, který tuto taky pronajímá takže lze celkem ubytovat až 16 osob. Každá chata má svůj vlastní vstup takže jsou na sobě nezávislé. Další popis se jedná už jen jedné chaty. Kolem rostou vzrostlé stromy, které v létě tvoří příjemný stín. Zastavěná plocha 80m2.Vstup je do prosklené terasy, dále následuje jídelna spojená s kuchyní, odtud je i vstup do dvou pokojů (v každém 4 lůžka). Dále do koupelny a na WC. Kuchyně, koupelna i WC jsou napojeny na pitnou vodu. Vedle chaty je posezení s ohništěm. Dvě parkovací místa přímo u objektu.

Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 8 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice jsou vybaveny lůžkovinami a ložním prádlem. V první ložnici je manželská postel 200x180cm a rozkládací KLIKKLAK(200X160cm) Nábytek na odložení osobních věcí, televize ze satelitním příjmem. V druhé ložnici manželská postel 200x180cm a poschoďová postel, skříň s policemi a prostornými šuplíky.

Koupelna - umyvadlo, sprchový kout, pákové baterie, skříňka pod umyvadlem zrcadlo, políčka pod zrcadlem na kosmetiku. infrazářič. WC - běžný splachovací záchod.

Vytápění v koupelně výkonný infrazářič. V jídelně kamínka na dřevo. Tyto kamínka dokážou vyhřát celý objekt i v zimních měsících. Dřevo na topení v kamnech je u vchodu do chaty.

Popis okolí

V sezóně na pláži množství sportovních aktivit. Hned vedle pláže pronajímají tenisové kurty, možnost volejbal, nohejbal, minigolf apod. Přímo na pláži: tobogán, letní kino, půjčovna lodiček, šlapadel, velká trampolína apod. Rybolov, lodní výlety. V okolí množství cyklotras. Zámek Vranov, Bítov, zřícenina Cornštejn. Ve Znojmě cca 25km např Znojemské podzemí, vinotéky atd.

Možnosti koupání: Vranovská přehrada, Bítovská zátoka, koupaliště Nimpšov, koupaliště Mramotice, Přehrada Jevišovice, koupaliště Moravské Budějovice, rybník Hrachovec, koupaliště Hluboké Mašůvky, koupaliště Únanov - Pohoda, Znojmo - lázně, bazén Hranice - Happy Star, koupaliště Znojmo - Louka, rybník Vidlák, koupaliště Jaroměřice nad Rokytnou, vodní nádrž Výrovice.

Doplňující informace

Letní sezóna: červenec srpen
Zimní sezóna:říjen až duben
Mimo sezonu: květen červen září
Minimální délka ubytování 2 noci.

Provoz během léta.
Letní sezóna: ( Školní prázdniny)pouze týdenní pobyty od soboty do soboty. nástup v sobotu ve 12: 00h a ukončení pobytu následující sootu v 10: 00h.
Mimo sezónu: ( Květen. Červen. Září ) cena za týden 14.000,- Kč Nástup dle dohody. Víkendové pobyty tj nástup pátek odjezd neděle 8000,- . Prodloužený víkend mimo sezonu tj. tři noci cena 9000,-
Zimní sezóna: ( Říjen. Listopad. Prosinec. Leden. Únor. Březen. Duben ) Týden 12000,- Kč. V zimní sezóně navíc účtujeme poplatek za spotřebovanou elektřinu. 6,- Kč za 1Kw
Na letní i zimní sezónu včetně víkendových pobytů požadujeme zálohu 5000,- Kč splatnou do 10 dní po oznámení závazné objednávky. Po uplynutí této doby a neuhrazení zálohy je Vámi požadovaný termín nabízen dalším zájemcům. Doplatek za pronájem chaty požadujeme VŽDY při nastoupení k pobytu. V ceně letního pobytu v hlavní sezóně jsou již započteny poplatky za vodu, elektřinu, parkovné,
Při nástupu k pobytu požadujeme vratnou kauci 4000,- kč. Kauci vrácíme při ukončení pobytu, pokud nedošlo k poškození chaty nebo jejího vybavení. Vzhledem ke špatným zkušenostem s ubytovanými do 28let, požadujeme u těchto: kauci 7000,- kč vratnou do tří pracovních dnů od ukončení pobytu na bankovní účet, pokud nedojde k poškození chaty nebo jejího vybavení.

U všech pobytů ja navíc účtován rekreační poplatek obci Štítary 20,- kč za osobu a každý započatý den. Mimo den nástupu.
POPLATKU ZA REKREAČNÍ POBYT NEPODLÉHAJÍ:
a) osoby nevidomé, bezmocné a osoby s těžkým zdravotním postižením, kterým byl přiznán III. stupeň mimořádných výhod podle zvláštního právního předpisu a jejich průvodci.
b)osoby mladší 18 let a starší 70let nebo osoby, na které náležejí přídavky na děti (výchovné).
Poplatek za psa nebo kočku je 100,- / den.

Chata na Vranově

Chata na Vranově

Štítary 785,
Štítary, Česká republika

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Mazlíček
Ne
WiFi
Ne
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Vnitřní terasa / zimní zahrada
Sprchový kout
TV
Satelit
Rychlovarná konvice
Mikrovlnka
Chladnička

Vnější vybavení

Ohniště
Gril

Okolí objektu

Travnatá plocha u objektu
Blízký les (do 100m)

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Cykloturistické trasy
Rybaření
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Rybolov (lovná vodní plocha v těsné blízkosti)
Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry
Ubytování v přírodě

Možnosti stravování

Bez stravy
Restaurace poblíž objektu

Možnosti platby

Převodem na účet