• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček 50 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Rodinný penzion Plus se nachází v nádherné klidné lokalitě 730 m. n. m. v malebné obci Vacov v podhůří Šumavy. Nádherná příroda vybízí v létě k turistice, jízdě na kole, koupání a dalším aktivitám.

Penzion nabízí ubytování v pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, TV i připojením na internet.

Přes léto využijte k večernímu posezení pergolu a ugrilujte si něco dobrého na zub.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Zdenka P.)

Šest kamarádek si užilo nádherných šest dní na Šumavě. Počasí nám přálo. Jsme zvyklé cestovat, nevadí nám skromné ubytování. Tentokrát jsme byly zklamané. Penzion byl velmi pěkný, ale bylo vidět, že provozovatelé nejsou majitelé. Konkrétně pokoj č. 5 nevyluxováno, na všem prach, v koupelně v igelitovém závěsu a mezi spárami kachliček plíseň /po druhém upozornění a doporučení Sava proti plísni den před odjezdem odstraněno/, bez mýdla a toal. papíru, chyběly ručníky, při každém použití vody dlouhotrvající pískání, nevytřeno. Jídlo chutné občas studené, dvouchodové večeře posuďte sami. 1.polévka,rizoto 2.bramborová kaše,kuřecí stehno,piškotová buchta 3.polévka ,špagety 4.knedlík,špenát v.maso,plátek bábovky 5.brambory,sekaná,miska rajčatového salátu Nám stačilo, u mužů by neobstálo. Sauna poprvé v pořádku,podruhé vyhřátá na 60 místo požadovaných 80st., po půl hod klesla na 50. Nikdo na nás nechtěl doklady, což také o něčem svědčí. Byly jsme však ochotně informovány o možnostech výletů a zajímavých místech v okolí. Tento penzion bychom nemohly doporučit. Informovaly jsme majitele, aby zjednal nápravu. Máme i foto.

Skvělé (Magdalena D.)

Prostředí penzionu bylo příjemné. Popis odpovídal pouze sprchový kout byl velice malý (cca 70cm). Neobdrželi jsme snídani formou švédských stolů ani večeři o dvou chodech, ostatní bylo v pořádku. Personál byl vstřícný a ochotný.

Vynikající (Radka S.)

Velmi pěkné ubytování a ochotný personál. Výborná strava. Během našeho pobytu bohužel nefungovala sauna. V okolí jsme navštívili rozhlednu na Javorníku (pěšky), hrad Kašperk (na kole z Kvildy, kde je výborná půjčovna kol) a po cestě autem zpět rozhlednu na Boubíně. Je zde ještě mnoho míst, která stojí za vidění.