• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zdarma

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Dovolená na samotě u lesa

Penzion na Klokočských skalách vás dostane svou jedinečnou polohou. Nachází se totiž na odlehlém místě přímo na křižovatce turistických tras.

Najdete zde celkem 5 podkrovních pokojů s kapacitou 20 lůžek. Všechny mají vlastní sociální zařízení a televizor. V přízemí naleznete restauraci s netradiční nabídkou pokrmů. Samozřejmostí je výběr z nabídky alkoholických a nealkoholických nápojů.


Čeká vás tu také ochutnávka moravských vín a menu složené z originálních receptů. Součástí nového čtyřchodového menu je i speciální dezert - vanilkový krém s gratinovanými lesními plody a domácí drobenkou. Tento vítězný dezert připravoval zpěvák Milan Drobný v roce 2014 v pořadu VIP Prostřeno spolu s majitelem penzionu.


V penzionu rovněž moc rádi uvítají všechny vaše domácí mazlíčky, ať už jde o pejsky, kočičky nebo třeba cvičené motýly.

Zajistit si můžete i masáž, na které si odpočinete od každodenních stresů a zrelaxujete své unavené tělo.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Elen ?.)

Byly jsme spokojeni po všech stránkách.

Vynikající (Romana H.)

Všechny služby naprosto úžasný. Personál moc příjemný, takovýto přístup se jen tak nevidí. Jídlo naprosto luxusní Opravdu jsme si odpočinuli.

Skvělé (Pavel D.)

Ubytování pro méně náročné klienty bohatě nahradil přístup personálu, strava a neuvěřitelně krásné Klokočské skály a jejich okolí. Pobyt doporučuji i méně zdatným turistům.