Poznejte krásy Českého ráje a jeho okolí a ubytujte se v Parkhotelu Skalní město *** uprostřed Prachovských skal. Těšte se na mezinárodní a místní kuchyni formou polopenze a konzumaci kvalitních španělských - bílých a červených vín k večeři neomezeně. Hotel disponuje také bohatým wellness, doporučujeme využít výrazné slevy 50 % na vířivku.

O ubytování

Parkhotel Skalní město *** se nachází v těsném sousedství Prachovských skal (780 m) a Oborského rybníku (1,7 km) v Českém ráji. Poznejte toto romantické místo u Pařezské Lhoty plné skalních věží, vyhlídek a hradů. Kromě krás pískovcových skalních měst můžete objevovat i další zajímavá místa místa v okolí hotelu: hrad Trosky (12 km), malebné historické město Jičín (7 km) nebo hrad Kost (16 km). Výjimečné kouzlo mají Prachovské skály v zimě, kdy si pobyt zde můžete zpestřit také lyžováním ve ski areálu v Nové Pace (23 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard s vlastní koupelnou. Pokoje jsou vybavené manželským lůžkem nebo oddělenými postelemi. Ze všech pokojů je výhled na překrásnou přírodu v okolí hotelu, v případě potřeby vám ale na pokoj bude umístěna i televize.

Za příplatek je k dispozici také pokoj Lux, ten je prostornější, s větší koupelnou a kromě postele v něm najdete také posezení s křesílky, LCD televizi, malou lednici a varný set.

Na čem si pochutnáte?

Do hotelové restaurace se těšte na snídaně podávané formou švédského stolu a servírované tříchodové večeře. Ochutnáte mezinárodní a místní kuchyni a na jazyce se rozplývající dezerty.

Kde budete relaxovat?

Využijte hotelových wellness a balneo služeb. V nabídce jsou různorodé zábaly, relaxační koupele, masáže nebo oxygenoterapie.

Cestujete s dětmi?

Součástí hotelu je dětský koutek i hřiště.

Něco navíc

V hotelu je nově možné vypůjčit si elektrokola na půl dne nebo rovnou celodenní výlet.

Na víceúčelovém hřišti v areálu hotelu si zahrajete volejbal, nohejbal, badminton a tzv. líný tenis. Vhodné místo se najde i pro fotbal a ping pong.

Parkhotel Skalní město ***

Parkhotel Skalní město ***

Pařezská Lhota 34, Holín , Jičín
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
1,9 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Český ráj

Český rájTip na výlet

Krásné výhledy, skalní města se stržemi, spousta hradů, zámků a jiných zajímavostí - to vše je důvodem, proč byl region Český ráj zařazen mezi geoparky UNESCO a jeho část je nejstarším CHKO v České republice (vyhlášen v roce 1955). Těšit se můžete na Zlatou stezku Českého ráje, která vás dovede k velkému množství zdejších turistických skvostů.

Co nevynechat při návštěvě Českého ráje:

  • Prachovské skály
  • Hruboskalské skalní město
  • hrad Valdštejn
  • Vydejte se i do Klokočských skal, na rozhlednu Hlavatice a za Rumcajsem, Mankou a Cipískem do Jičína.

Zapomenout byste neměli ani na symbol celého regionu - pohádkový hrad Trosky, kde se natáčela pohádka Princ a Večernice, Pohlaď kočičce uši a Máj. Cyklisté navíc jistě ocení, že je Český ráj prošpikovaný cyklostezkami, které vedou překrásným a unikátním terénem.

Více informací
Prachovské skály
Prachovské skály
Hrad Valdštejn
Hrad Valdštejn
ZOO Dvůr Králové
ZOO Dvůr Králové