• Check in od 14:00 do 20:00 hodin, check out od 8:00 do 10:00 hodin

  • Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Vydejte se do oázy klidu a odpočinku

Oáza Resort ***, to je synonymum odpočinku a ideální dovolené. V resortu v malé obci Kystra kousek od Slavětína v Českém středohoří totiž najdete vše, po čem můžete na dovolené zatoužit.

Prostorné a moderně zařízené apartmány až pro 4 osoby mají LED TV, sociální zařízení a kuchyňku, která je plně vybavena pro přípravu vlastní stravy. Z okna si užijete pohled do okolní krajiny.

Součástí balíčku jsou snídaně. Přímo v areálu můžete posedět ve vinném sklípku, zakoupit nápoje a cukrovinky, ale není zde restaurace. Personál vám rád poradí, kam se vydat na oběd či večeři. Vždy je tu možnost vaření přímo v apartmánech, grilování dobrot u venkovní pergoly nebo opékání u ohniště.

Lenošení ve wellness i aktivní vyžití při sportu

Užijte si parádní relaxaci ve finské sauně, infrasauně či vířivce. Zaplavte si ve vyhřívaném bazénu se slanou vodou nebo se nechte hýčkat během masáže.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří K.)

Pension a jeho velký areál je velmi pěkný, pro rodiny s dětmi přímo ideální. S poskytnutými službami jsme byli spokojeni, nemáme připomínek. Jen strava při snídani byla dost jednotvárná, vzhledem k tomu, že jsme se setkali maximálně s pěti páry, celkem oprávněná. O to lepší jsme mohli využívat nabízených služeb. Výlety do okolí jsme prováděli vlastními koly, s uskladněním a typy na výlet jsme také byli maximálně spokojeni.

Vynikající (Miroslava P.)

Byli jsme opět moc spokojení s pobytem Oáza rezort ve Slavětíně, koupili jsme si letos poukaz 2x! Kvůli blahodárnému klidu, milému personálu, bezvadnému bazénu. Jedinou připomínku máme ke stále ještě neopravenému výtahu, což je škoda pro chodící o holích. Již se tam ubytovávají i rodiny s miminky, na poukazu je uvedeno, vhodné pro děti - minule od 12let, nyní od 5 let. To by se mělo asi dát vědět.

Vynikající (Denisa S.)

Prostředí hotelu překrásné. Ano odpovídal. Ano vše jsem obdržela. Strava výborná, wellness super. Personál hotelu úžasný, velice milí, vstřícný a úplně báječný pan Radovan to je správce. Na 100% vám to lidičky doporučuji. Opravdu se tam budete mít báječně.