Husova 24/11, Poděbrady
Česká republika

+420 603 326 397

info@laznevpivovaru.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00

Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázaný
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Lázně
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od lázní
0,7 km
Zastávka
0,5 km

O ubytování

Hotel Soudek se nachází přímo v srdci lázeňského města Poděbrady nedaleko nábřeží řeky Labe s příjemnou lázeňskou kolonádou. Nádherné náměstí Krále Jiřího s památníkem a zámkem Poděbrady (200 m) budete mít z hotelu doslova pár kroků. Ve městě je řada upravených parků s minerálními prameny i spousta vynikajících cukráren, kaváren a restaurací. Z hotelu je blízko i do Polabského muzea (100 m) či do poděbradské sklárny Bohemia Crystal (600 m). S dětmi byste neměli vynechat Dětský orloj u vstupu na kolonádu. Během léta se můžete vykoupat v Poděbradském jezeře (1,5 km), zahrát si golf na golfovém hřišti (1,5 km) nebo si zasportovat na cyklistické a in-line stezce do Nymburka.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně vybaveném dvoulůžkovém pokoji s klimatizací, satelitní televizí, WiFi připojením, lednicí a vlastní koupelnou se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je oblíbená Jihočeská restaurace s terasou. V nabídce najdete tradiční české a krajové speciality, stejně jako mezinárodní pokrmy. Ráno si zde vychutnáte snídani ve formě bufetu. Večer se podávají servírované večeře s výběrem z menu. Nechybí ani točené pivo a pestrá nabídka moravských vín z Valtic.