• Informace o časech check in / check out na recepci penzionu

  • Informace o ubytování s domácím mazlíčkem na recepci penzionu

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Unikátní relaxace v moderních pivních lázních

Kde jinde by měly být pivní lázně než v pivovaru? Zažijte jedinečnou atmosféru místa, kde se pivo Poděbradský zdroj začalo vařit již v roce 1502. Pivovar leží jen 7 minut chůze od hotelu.

Lázně v pivovaru naleznete přímo v historické budově poděbradského pivovaru, v prostorách, kde se dříve skladovaly bloky ledu pro chlazení piva.

Pivní lázeň je prastará lázeňská terapie, která blahodárně působí na vaše tělo. Součástí procedury je i neomezená konzumace nepasterizovaného piva Poděbradský zdroj, které si sami čepujete. Na zakázku vyrobené dubové vany jsou vybaveny vzduchovými tryskami.Teplota lázně je 38 °C a v kombinaci s bublinkami vzduchu má blahodárný vliv na psychiku a uvolnění svalového napětí.

Pokud byste si chtěli poděbradskou pivní lázeň někdy zopakovat, její cena pro dvě osoby je 1200 Kč.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena K.)

Vše výborné.

Vynikající (Dagmar N.)

Prostředí bylo perfektní, poloha hotelu skvělá, personál příjemný a pivní lázně asi to nejlepší.

Dobré (Dagmar Z.)

Hotel je obyčejný, přijatelný pro krátký pobyt. Nepraktické je parkování - cca 250 m vzdálené, výhodou je, že za uzamykatelnou bránou. Okno našeho pokoje vedlo do rušné hlavní ulice, byli jsme nuceni kvůli hluku a znečištění vzduchu mít v noci zavřená okna. Na pokoji pro dva byl jen 1 noční stolek, ačkoliv tam bylo pro něj místo, lampička byla položená na okně. I židle by se vešly dvě, měli jsme jen jednu. Personál hotelu byl vcelku vstřícný. Jen jsme občas zapochybovali o profesionalitě a o kvalitě vedení - během úklidu byl ponechán na pokoji dezinfekční prostředek včetně mokrého hadříku, čili pokoj byl při našem 1. vstupu silně cítit (Savo?) - položili jsme to na stoleček na chodbě, kde to ovšem zůstalo až do večera...Během snídaně v 2. den pobytu, tedy v neděli 17.2., nebyl k dispozici personál - asi 15 min. po začátku vydávání snídaně došel chleba, vajíčka, nefungoval kávovar. Slečna, která měla službu, byla v civilním oblečení a seděla v restaurační místnosti s někým u stolu - závady odstranila, až když jsme ji na ně upozornili. Musíme pochválit kuchaře - jídlo bylo vynikající. Pokud jde o pivní lázeň, byli jsme dost zklamaní, voda obsahovala pouze trochu chmelového výluhu, ale ne např. pivovarské kvasnice, koupel rozhodně ničím nepřipomínala pivo. Ale jinak příjemné a krásné prostředí.