Valašský hotel a Pivní lázně Ogar ***

Valašský hotel a Pivní lázně Ogar ***

Hlavní 47, Pozlovice
Česká republika

+420 775 980 012

ogar@ogar.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

O ubytování

Užijte si pobyt ve Valašském hotelu a Pivních lázních Ogar ***, který leží v malém městečku Pozlovice, je obklopený přírodou, ale zároveň jen necelé 4 km od vyhlášených lázeňských Luhačovic. Na Luhačovickou kolonádu to budete mít jen 2,9 km a do Aquaparku Duha cca 4 km. Nejbližší lyžařský vlek Hlaďáčka pak najdete jen cca 12 km od hotelu.

Kde budete spát?

Bydlet budete v jednom ze 20 pokojů, které jsou moderní, stylové a útulné. Každý pokoj je vybaven v rustikálním stylu a samozřejmostí je satelitní TV, WiFi připojení a vlastní koupelna s vanou či sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

Také v hotelové restauraci Šenk Ogar je hlavním stavebním materiálem dřevo. Kromě příjemné atmosféry si tu užijete vytříbenou chuť pokrmů valašské kuchyně. Často se zde pořádají koncerty, které jsou skvělým zážitkem. Vystupují zde umělci jako Plavci, Poutníci, ale i světový Čechomor.

Kde budete relaxovat?

Jelikož si v hotelu zakládají na svém jedinečném přístupu k hostům a originalitě, chtěli, aby se v podobném duchu neslo i jejich wellness. A tak vznikly pivní lázně - Starobrněnské pivní lázně na Ogaru. Na výběr jsou tu tři procedury v délce 60 minut, které se dají individuálně upravovat. Během procedur si můžete dopřát pivo (Starobrno) bez omezení. Následně je možné proceduru rozšířit ještě o odpočinek ve finské sauně či o masáž.