Hotel Magnólia **** leží na nábřeží řeky Váh v centru Piešťan. Těšte se na ubytování ve vkusně zařízených pokojích s TV, telefonem, mini ledničkou, trezorem a fénem. Z pokojů je výhled na řeku nebo na centrum města.

Restaurace s kavárnou nabízí široký výběr jídel připravených z kvalitních surovin šikovným kuchařským týmem, kávu i domácí koláčky. 

Hotel leží v centru dění - jen 200 metrů je to na lázeňskou promenádu i na lázeňský ostrov. V relaxačním centru je bazén a dvě sauny. Navštívit můžete i kosmetické studio Beauty. 

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Luboš L.) ( - Česko)

Ubytování určitě neodpovídalo čtyřem hvězdičkám, možná před dvaceti lety. Na pokoji bylo chladno, odlupovala se omítka, v koupelně prosakovala voda, lampičky neustále problikávaly. Wellness nás také nenadchlo, bazén 5x10m, uděláte dvě tempa a jste na druhé straně, při více lidech se nedá ani plavat, vířivka moc horká a hlučná, převléká se na chodbě kde neustále někdo chodí. Jinak strava naproti tomu naprostá spokojenost, výběr široký jak při večeři tak i při snídani, personál vcelku příjemný i ochotný. Jídlo dobré a chutné, chvála do kuchyně.

Vynikající (Olga Ď.) ( - Česko)

Velmi příjemný pobyt. Ochotný personál. Hezké prostředí. Prostě víkend takový, jaký jsme si představovali.

Vynikající (Barbora Š.) ( - Česko)

Byli jsme spokojeni a celá rodina jsme si pobyt užili. Jídlo nám moc chutnalo. Personál byl velice přátelský a nápomocný.