Hotel Aqua Marina ****

Hotel Aqua Marina ****

Vřídelní 79/3, Karlovy Vary
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 380 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
0,9 km
Zastávka
0,2 km

O ubytování

Hotel Aqua Marina **** se nachází na břehu říčky Teplá v srdci lázeňské zóny Karlových Varů. Stačí přejít některý z nedalekých mostů a ocitnete se přímo na hlavní kolonádě. Přes Mlýnskou (100 m) a Tržní kolonádu (300 m) se dostanete až na Vřídelní kolonádu (400 m) se slavným pramenem Vřídlo. Pokračovat pak můžete až k ikonické budově grandhotelu Pupp (1 km), od kterého je možné vyjet lanovkou na krásnou Dianinu rozhlednu (2 km). Úchvatný výhled na celé lázeňské město se vám naskytne také z dalších vyhlídek jako Jelení skok (500 m) nebo Tři kříže (2 km).

Miovníci nejznámějšího českého likéru by neměli vynechat návštěvu Muzea Jana Bechera (1,4 km) a galerie v Becherově vile (600 m). Děti si zase užijí prohlídku Motýlího domu Papilonia (2,2 km). Originální dárky pro své blízké pořídíte ve sklárně Moser (2 km), kde si můžete prohlédnout i zajímavou sklářskou expozici.

Během zimy si v okolí Karlových Varů užijete i zimní sporty. Na lyže se vydejte do ski areálů na Božím Daru (27 km), na Klínovci (30 km) nebo v Jáchymově (22 km). Krásy místní přírody můžete objevovat také na mnoha upravovaných běžeckých trasách.

Kde budete spát?

Ve všech typech pokojů najdete nábytek z masivu, LCD televizi, postel typu king size, WiFi připojení, psací stůl a dalším vybavení.

Pokoj Deluxe s balkonem ke kolonádě nabízí komfortní ubytování s prostorném pokoji s velkou postelí typu king size a divanem. Spousta místa je také v koupelně s vanou. Z balkonu pokoje budete mít překrásný výhled na karlovarskou kolonádu.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na kolonádu disponuje velkou postelí, čajovým servisem a vlastní koupelnou.

Dvoulůžkový pokoj na první pohled zaujme tichým a klidným prostředím, ve kterém se vám bude dokonale relaxovat.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci hotelu Aqua Marina si každé ráno pochutnáte na bohaté bufetové snídani s pestrou nabídkou teplých i studených jídel a nápojů. Během dne si můžete dle vlastních chutí a preferencí objednávat pokrmy ze stáléhom jídelního lístku. Dokonalým zakončením dne pak bude večeře formou menu, v rámci které jsou v nabídce každý den čtyři hlavní jídla, dvě polévky a velké množství příloh. K dispozici je salátový bar a nechybí samozřejmě ani sladká tečka v podobě výtečného dezertu. Na vynikající kávu, zákusek a lehké občerstvení vyražte do lobby baru, jehož součástí jsou dvě venkovní zahrádky.

Kde budete relaxovat?

Ničím nerušený odpočinek na vás čeká ve wellness centru, kde najdete vnitřní bazén, relaxační zónu a také finskou a parní saunu. Přímo v hotelu si můžete dopřát pestrou škálu masáží a léčebných procedur jako například koupele, zábaly, lyfodrenáž či oxygenoterapii.