O ubytování

Chateau hotel Zbiroh najdete nedaleko Prahy a Plzně v krásném prostředí křivoklátských lesů. Kolem zámku se rozprostírá 60 hektarový anglický park. Historie šlechtického hradu Zbiroh, který byl později přestavěn na novorenesanční zámek, sahá až do 12. století.

Mezi vlastníky byli například král Přemysl Otakar II., císaři Karel IV., Zikmund a Rudolf II., proto se mu přezdívá Zámek tří císařů. Procházky po okolí jsou uklidňující a nenáročné, Křivoklátsko je hotový balzám na duši. Projděte se například k Čertově skále (2 km), k Podzbirožskému rybníku (2,5 km) nebo na hrad Točník (12,7 km).

Kde budete spát?

Hotel nabízí ubytování v přepychových originálních komnatách, které jsou vybaveny čalouněným dřevěným nábytkem a disponují televizí a vlastní koupelnou s vanou. Každý z nich je sice jiný, ale jedno mají stejné - ve všech z nich se budete cítit jako na zámku.

Na čem si pochutnáte?

V zámku se nachází středověká krčma U Rudolfovy kratochvíle s dobovou atmosférou, úžasným interiérem a nabídkou originálních specialit. Součástí zámeckých salonků a sálů je také velký novorenesanční sál Alfonse Muchy, kde umělec namaloval svou slavnou Slovanskou epopej. Nechybí ani zámecké sklepy.

Kde budete relaxovat?

Skvostem hotelu je unikátní wellness v sálu ze 12. století, ve kterém zasedal Přemysl Otakar II. Snad jako jediný hotel na světě poskytuje Zbiroh tuto jedinečnou formu relaxace - těšit se můžete na bazén s protiproudem, vířivku, masážní křeslo, finskou saunu, infrasaunu, multifunkční vanu a další.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Simona M.) ( - Česko)

Wellness kvůli řádícímu koronaviru bylo velice pře-desinfikováno, nedalo se v něm vydržet. Chyběla nám možnost podávat snídani venku na zahrádce. Personál byl milý a vstřícný, pokoje čisté a útulné. Celkově se nám tam líbilo doporučila bych pobyt na zámku.

Skvělé (Ondřej D.) ( - Česko)

Vše super, jen jedna připomínka: na pokoji byly oddělené postele.

Vynikající (Roman D.) ( - Česko)

Všechno bylo nad naše očekávání. Obsluha, v recepci se nám věnovali. Prohlídka zámku i hradu byla velice zajímavá, nádherné zahrady. Všem doporučuji.