Patříte mezi milovníky piva a odpočinku? Tak hurá do Plzně! Ubytováni budete v Hotelu Victoria *** s komfortními pokoji, chutnými snídaněmi formou bufetu a také jednou tříchodovou večeří. Užijete si komentovanou prohlídku Plzně a dle balíčku také prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj s ochutnávkou, anebo relaxaci v sauně.

O ubytování

Hotel Victoria *** je zrenovovaný měšťanský dům s bohatou historií a ideální polohou. Do historického centra Plzně dojdete během 10 minut. Vydejte se do Techmania Science Centra (600 m), Pivovarského muzea (1,7 km), na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj (2 km) nebo do Zoologické a botanické zahrady (2,6 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 61 pokojů, které jsou moderně a pohodlně vybaveny. Nechybí LED televize, WiFi připojení, rádio, telefon, trezor, lednička a vlastní koupelna se sprchovým koutem či vanou a fénem. Některé pokoje mají také balkon.

Na čem si pochutnáte?

V klimatizované restauraci s barem se podávají snídaně formou bufetu a chutné večeře. Kdykoli během dne si můžete dát kávu s dezertem nebo vychlazené pivo. V létě je k dispozici zahrada s posezením.

Kde budete relaxovat?

Chcete si odpočinout? Využijte hotelovou saunu, která nabízí dva režimy - biosauna a finská sauna, nechybí ani relaxační zóna. Vybrat si můžete i jednu z masáží.

Něco navíc

Pro milovníky pohybu je k dispozici malé fitness centrum s profesionálními stroji. Zahrát si můžete kulečník a šipky.

Hotel Victoria ***

Hotel Victoria ***

Borská 19 , Plzeň
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček je zdarma
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Plzeň

PlzeňTip na výlet

Když se řekne Plzeň, většině z nás se vybaví světoznámé pivo, které z tohoto města pochází. Zjistěte přímo v pivovaru Plzeňský Prazdroj, jak se oblíbený zlatavý mok vyrábí a ochutnejte ho ještě dříve, než se uzavře do sudů. Po správném osvěžení si prohlédněte i historické centrum a obhlídku začněte na náměstí Republiky. Spatříte zde gotickou katedrálu sv. Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v České republice. Při odchodu nepřehlédněte andílka na zadní straně katedrály - podle místních přináší štěstí a pokud se ho i dotknete, splní vám přání. Své kroky dále směřujte kolem renesanční radnice, moderní fontány a morového sloupu k dalším památkám - v Plzni jich je skutečně požehnaně.

Více informací
Křivoklát
Křivoklát
Konstantinovy Lázně
Konstantinovy Lázně
Domažlice
Domažlice