Patříte mezi milovníky piva a odpočinku? Tak hurá do Plzně! Ubytováni budete v Hotelu Victoria *** s komfortními pokoji, chutnými snídaněmi formou bufetu a také jednou tříchodovou večeří. Užijete si komentovanou prohlídku Plzně, prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj s ochutnávkou a relaxaci v sauně.

O ubytování

Hotel Victoria *** je zrenovovaný měšťanský dům s bohatou historií a ideální polohou – do historického centra Plzně dojdete během 10 minut. Užijete si zde pobyt plný relaxace, poznávání i zábavy.

Nejen nadšené pivaře jistě zaujme expozice Pivovarského muzea (1,7 km), nebo prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj (2 km). Potrpíte si na historické památky? Navštivte katedrálu sv. Bartoloměje (1,3 km), Velkou synagogu (950 m) a jedinečné Loosovy interiéry (550 m) s komentovanou prohlídkou. Prozkoumat můžete také tajemné plzeňské podzemí, které je s délkou okolo 20 km jedním z nejrozsáhlejších v České republice.

Za zábavou se vydejte do Techmania Science Centra (600 m), DinoParku (3,5 km) s pohyblivými modely prehistorických ještěrů, Zoologické a botanické zahrady (2,6 km) nebo Air Parku (9,7 km) s rozsáhlou sbírkou letadel a tanků z 2. světové války. Pro odvážlivce je tu potom ultramoderní motokárová dráha KartArena (1,2 km) a paintballové hřiště (1,6 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 61 pokojů, které jsou moderně a pohodlně vybaveny. Nechybí LED televize, WiFi připojení, rádio, telefon, trezor, lednička a vlastní koupelna se sprchovým koutem či vanou a fénem. Některé pokoje mají také balkon.

Na čem si pochutnáte?

V klimatizované restauraci s barem si pochutnáte na oblíbených českých i mezinárodních specialitách. Odpolední šálek kávy či vychlazené pivo si v letních měsících můžete užít na upravené zahradě s posezením.

Kde budete relaxovat?

Chcete si odpočinout? Využijte hotelovou saunu, která nabízí dva režimy - biosauna a finská sauna, nechybí ani relaxační zóna. Vybrat si můžete i jednu z masáží.

Něco navíc

Pro milovníky pohybu je k dispozici malé fitness centrum s profesionálními stroji. Zahrát si můžete kulečník a šipky.

Hotel Victoria ***

Hotel Victoria ***

Borská 19 , Plzeň
Česká republika

Provozuje společnost:
HOTEL VICTORIA s.r.o. IČ: 25233319


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zdarma
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Plzeň

Plzeň Tip na výlet

Když se řekne Plzeň, většině z nás se vybaví světoznámé pivo, které z tohoto města pochází. Zjistěte přímo v pivovaru Plzeňský Prazdroj, jak se oblíbený zlatavý mok vyrábí a ochutnejte ho ještě dříve, než se uzavře do sudů. Po správném osvěžení si prohlédněte i historické centrum a obhlídku začněte na náměstí Republiky. Spatříte zde gotickou katedrálu sv. Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v České republice. Při odchodu nepřehlédněte andílka na zadní straně katedrály - podle místních přináší štěstí a pokud se ho i dotknete, splní vám přání. Své kroky dále směřujte kolem renesanční radnice, moderní fontány a morového sloupu k dalším památkám - v Plzni jich je skutečně požehnaně.

Více informací
Křivoklát
Křivoklát
Konstantinovy Lázně
Konstantinovy Lázně
Domažlice
Domažlice