Když do Krkonoš, tak rovnou do Špindlerova Mlýna odkud budete mít všechna lákadla na dosah. V Hotelu Esprit *** si užijete chutnou snídani, nebo rovnou polopenzi. K dispozici je i stolní tenis, badminton, pétanque a fitness centrum. V létě přijde vhod venkovní bazén, v zimě zase blízké ski areály.

O ubytování

V romantickém údolí Svatý Petr v té nejkrásnější části Špindlerova Mlýna najdete Hotel Esprit ***. Ten je tvořen třemi budovami - dvě slouží k ubytování a relaxaci (Hotel Kamenka a Hotel Stráž), třetí je pak hlavní budova, která je určena ke stravování a zábavě a nachází se v ní také recepce. Na dosah budete mít Krkonošský národní park a plno turistických lákadel. Vydejte se na Vyhlídku Krakonoš (4,1 km), k Dlouhému vodopádu (7 km) či Rennerově studánce (15,6 km) a poznejte tak krásy Krkonoš na vlastní oči. V zimě vás potěší extrémní blízkost hned několika lyžařských sjezdovek, nejbližší se nachází jen 950 metrů a ke ski areálu Špindlerův mlýn dojedete autem či ski busem do 5 minut.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v budově Kamenka či Stráž a to v jednom z komfortně zařízených pokojů. K dispozici jsou dvou, tří i více lůžkové pokoje i apartmány. Každý z 67 pokojů má televizi, telefon a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. V apartmánech je pak navíc kuchyňka.

Na čem si pochutnáte?

Restaurace se nachází v hlavní budově a vy si v ní pochutnáte na snídaních formou bufetu i lahodných večeřích. K dispozici je tu letní terasa, venkovní gril, steakový bar, kulečník a dětský koutek.

Kde budete relaxovat?

V budově Stráž zavítejte do wellness centra s vířivkou, saunou a fitness centrem. V létě přijde vhod venkovní bazén.

Hotel Esprit ***

Hotel Esprit ***

Svatý Petr 78 , Špindlerův Mlýn
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Lyžárna
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,3 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
4,3 km
Sjezdovka
0,7 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě

Krkonošský národní park v létěTip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pahorkami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • Nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací
Stezka korunami stromů Krkonoše
Stezka korunami stromů Krkonoše
Mumlavský vodopád
Mumlavský vodopád
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn