Vyrazte do Hotelu Slovan **** v srdci Jeseníků, který už 3x vyhrál soutěž "Hotel roku". Čeká vás tu relaxace v blízkosti přírody s chutnou polopenzí. Milovníci odpočinku budou ve svém živlu, protože v hotelu najdete parádní wellness s vířivkou a saunou. Užijete si i skvělé procedury - rašelinový zábal a masáž.

O ubytování

Hotel Slovan **** leží přímo na náměstí města Jeseník. Nově zrekonstruovaný hotel, jehož tradice sahá až do roku 1868, nabízí skvělé zázemí pro aktivní, romantickou i odpočinkovou dovolenou v srdci nádherného lázeňského města.

Nejstarší památkou města je gotická Vodní tvrz (200 m), v níž sídlí Vlastivědné muzeum Jesenicka. Ve sklepení muzea je umístěna zajímavá expozice o čarodějnických procesech, které na Jesenicku probíhaly v 17. století. V malebné přírodě na svazích Studničního vrchu leží světoznámé Priessnitzovy Lázně (2 km) s ojedinělým mikroklimatem, desítkami pramenů a balneo parkem. Město a jeho okolí je protkáno sítí značených turistických a cyklistických tras. Je výchozí branou do Rychlebských hor (20 km) a Hrubého Jeseníku (22 km). Mezi oblíbené výletní cíle v okolí Jeseníku patří Křížový vrch (2,5 km), rozhledna Zlatý chlum (4 km) či Rejvízské rašeliniště (9 km) s téměř magickou atmosférou. Výborné podmínky jsou zde i pro zimní sporty. Přímo ve městě se nachází lyžařský areál Na Smrťáku (6 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete na dvoulůžkovém pokoji typu Standard s výhledem na historické náměstí města Jeseník. Součástí komfortního vybavení je postel typu queen size (160 × 200 cm), LCD televize, WiFi připojení minibar, trezor a pracovní stůl. Součástí je také vlastní koupelna se sprchovým koutem, fénem a setem kosmetiky.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s příjemnou venkovní zahrádkou vás čekají samé skvělé gastronomické zážitky. Těšte se na pokrmy připravené z kvalitních surovin z místních zdrojů. Základem každého dne pobytu bude bohatá snídaně ve formě bufetu s pestrou nabídkou teplých i studených dobrot. Během dne můžete objednávat ze stálého jídelního lístku restaurace. Do hotelové kavárny můžete zajít na domácí dezerty a kávu, případně na něco ostřejšího do hotelového baru. K večeři si hotelový hosté vybírají ze tří lahodných pokrmů.

Kde budete relaxovat?

Chvíle dokonalého uvolnění a relaxace zažijete v hotelovém wellness centru. Jeho součástí je finská sauna a privátní vířivka. Den si navíc můžete zpestřit masážemi a dalšími léčebnými procedurami.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je k dispozici dětský koutek.

Něco navíc

V kavárně vám rádi zapůjčí stolní hry, knihy a denní tisk.

Hotel Slovan ****

Hotel Slovan ****

Masarykovo nám. 23/4 , Jeseník
Česká republika

+420 777 779 729

info@slovanhotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 60 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Lyžárna
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
3,5 km
Zastávka
0,6 km
Sjezdovka
5,3 km

Tipy na výlet

Jeseníky

JeseníkyTip na výlet

Takzvanou Jesenickou oblast na severu Moravy tvoří nejvyšší moravské pohoří Hrubý Jeseník spolu se svým podhůřím Nízkým Jeseníkem, Kralickým Sněžníkem a Rychlebskými horami. Chráněná krajinná oblast Jeseníky však zahrnuje pouze Hrubý Jeseník s přilehlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Nejvyšším a nejznámějším bodem Jeseníků je Praděd s výškou 1 491 m n.m. Tyto krásné hory nabízí uprostřed podmanivé přírody s čistým vzduchem stovky značených tras pro pěší i cyklisty, najdete tu ale také vyhlášená zimní střediska, lázně, relaxační centra i památky.

Největší lákadla Jeseníků:

  • Praděd
  • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Při svých procházkách byste ale neměli minout ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorském sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniště Skřítek či Rejvíz.Pokud do Jeseníků míříte spíše za odpočinkem, navštivte třeba Termální lázně ve Velkých Losinách (kde si můžete zároveň udělat prohlídku Muzea papíru) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Více informací
Priessnitzovy lázně Jeseník
Priessnitzovy lázně Jeseník
Stezka v oblacích Dolní Morava
Stezka v oblacích Dolní Morava
Rejvízské rašeliniště
Rejvízské rašeliniště